"Тандем флет-фидер Закарпаття - 2021"

Ответить
CARAVAN TEAM UA
Глобальный модератор
Глобальный модератор
Сообщения: 1337
Зарегистрирован: 29 мар 2013, 15:02
Контактная информация:

"Тандем флет-фидер Закарпаття - 2021"

Сообщение: # 53540Сообщение CARAVAN TEAM UA
10 июн 2021, 01:47

Изображение

"Тандем флет-фидер Закарпаття - 2021"
Vladimir Kornyev
31 мая, 19:10 ·
Оголошується реєстрація на флетфідерний турнир.
"Тандем флет-фидер Закарпаття - 2021"
Положення проведення флет-фідерного турніру
1. Цілі і завдання
1.1. Пропаганда активного здорового способу життя, популяризація спортивного лову риби донною снастю
1.2. Підвищення риболовної майстерності, обмін досвідом.
1.3. Визначення переможців та призерів змагання в командному заліку.
2. Місце і регламент
2.1. Змагання проводяться 26-27 червня 2021 року на водоймі оз. "Береги" Закарпатська обл. Берегівський р-н
2.2. Приїзд 26 червня 2021
08-00 реєстрація
08-30 відкриття, жеребкування
08-30 роз'їзд по секторах, дозволяється вхід в сектор, підготовка, секторів, розбиття табору, підготовка снастей, прикормок. Маркеріння дозволено по прибуттю в сектор
Увага ! До закінчення жеребкування ніхто не розходиться , Щоб у випадку помилки була можливість швидко пережеребкуватись .
12-00 СТАРТ
27 червня 12-00 ФІНІШ
13-00 нагородження, закриття змагань
3. Організатори, суддівство, подача заявок , учасники .
3.1.Організатор змагань - Корнєв Володимир Валентинович тел.095 348 37 06
3.2.Судді змагань - уточнюються.
3.3.Заявки на участь подаються тут або пр телефону організатора.
У заявці на реєстрацію має бути зазначена наступна інформація - назва команди, П.І.Б. учасників, координатора, тренера , контактні телефони. До реєстрації та участі - 15 команд, наступні при реєстрації - в резерв.
Сумма повного внеску 1500 грн. з команди
3.4. До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі, які досягли 18 років, із задовільним станом здоров'я.
3.5. Змагання проводяться командами (двійками) складаються з двох чоловік в 3 зонах "А", "В" та "С". В склад команди можуть входити тренер , який може брати участь в лові риби . Змагання проходять безперервно протягом 24 годин. Під час змагання заміни заборонені .
3.6. Учасники зобов'язані:
- Виконувати правила поведінки на водоймі (особливо що стосується дбайливого ставлення до природи, а головне до риби), правила змагань і даного Положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
- Учасники змагань зобов'язані знати і виконувати правила змагань з ловлі риби фідером;
- Знати й уміти ловити на безпечні монтажі, вміти поводитися з великою рибою (короп, амур)
- Беззастережно виконувати вимоги і вказівки суддів;
- При погіршенні здоров'я негайно повідомити про це головному судді через лінійних суддів;
3.7. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть призвести недотримання правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в місцях загального користування.
4. Правила проведення змагань
4.1. Змагання проводиться в один тур. Тривалість лову становить 24 години.
Розмір сектора тандему, не менше 25 метрів берегової лінії , закінчення секторів буде відбито стрічками . Після сигналу СТАРТ , забороняється заносити в сектор насадки . прикормки ,любі знаряддя лову .В секторі може знаходитись автомобіль , палатки , шелтера .
Кожній команді дається не менш як 180 хвилин на підготовку. По приїзду в свій сектор команди повинні розмістити всі свої снасті і прикормку всередині сектора, визначеного жеребом. Підготовка снастей і прикормки, може бути розпочата відразу по прибуттю в сектор.Дозволяється заходити у воду для підготовки сектора .Для розбивки лагеря дозволяється допомога сторонніх осіб .
4.2. Ловля риби учасниками проводиться донною снастю (фідер, пікер), оснащеної одним повідцем з одним одинарним гачком.Кількість запасних вудилищ , не обмежується. Вимоги до вудлищ прості , це має бути фідер з любим тестом . На вудилищі має бути назва і було зрозуміло що це фідер . Ніякі перероблені і перемальовані вудочки не допускаються .
4.3. До застосування дозволяються види монтажу - фідерний монтаж- інлайн з любою годівничкою, а також монтажі типу «метод», "флет" з волосяним оснащенням. Інші види монтажів коропові грузила і безпечні кліпси заборонені. Фірмові грузила типу метод, які обліплюються -заборонено. Максимальний розмір кормушки може бути діаметр 50 і довжина по сітці 70 мм , максимальний розмір флета довжина 80мм ширина 45 мм , максимальний розмір метода (гарбуза) 80 мм довжина і діаметр 50 мм ,без прикормки. Всі монтажі повинні бути "безпечними" . Безпечність монтажу можна визначити простим способом, беремо однією рукою за поводок, другою рукою беремо за годівницю, флет, метод і без зусиль переміщаємо на основну волосінь (шнур). Переміщення повинно бути без зусиль і вільно проходити через всі вузли. Довжина поводка і розмір гачка не регламентується . Дозволяється використовувати в якості основи лески . Шок лідер дозволено або зі шнура , або з моно. ПВА матеріали в будь якому вигляді заборонені.
4.4. Заборонено приманки і прикормки, що містять у НЕ переробленому вигляді живу або мертву рибу, живих і мертвих мурашок, мурашині яйця та ікру риб. Заборонено використання пінопласту на будь-яких оснащеннях і монтажах. Дозволено використовувати для закорму спомб середнього розміру , а також кормитись третім вудилищем не витягуючи робочі вудочки . Закорм дозволяється робити додатковим третім вудилищем при цьому два робочих можуть бути у воді .При бажанні дозволяється кормитись зразу двума вудилищами , третя оснащена вудочка ,може бути в цей час у воді.
4.5. Дозволено застосування бойлів у тому числі поп-апів. Будь-які плаваючі і нейтральні насадки дозволені тільки на волосі або спеціальному кріпленні , безпосередньо на гачок плаваючу насадку насаджувати заборонено.
4.6.Закормлювати дозволено з 8-00 до 20-00 кожного дня змагань . Робоче і зармочне вудилище має бути фідерним . Основний принцип- в воді максимально дві вудочки робочі і максимум одна закормочна , або дві закормочні , одна оснащена .
4.7. Покльовка риби визначається учасниками по вершинці вудилища ( квівертіпа) а також за допомогою електронних сигналізаторів в безвучному режимі, або мінімально гучному режимі.
4.8. Закидування снасті в місце лову проводиться тільки вудилищем і тільки з-за голови, бічні закидання суворо заборонені.
4.9. Дальність закидання снасті не обмежується.
4.10. Закид і ловля за межами власного сектору заборонені. Напрямок закидання буде задано бічними лініями -стрічками . Всі суперечки про напрямок закидання вирішують судді на місці. Якщо при виведенні риба заходить в сектор до сусідів і чіпляє оснастку суперника, рибу можуть не зарахувати, якщо буде поданий протест сусідньої команди. Виважування риби проходить з берега або з води по пояс і в межах свого сектору , в цей момент другий спортсмен з підсаком може заходити в воду по груди , але в межах свого сектору , якщо два спортсмен виважують і самі підсачують, то обидва можуть заходити в воду по грудь в межах свого сектору .
4.11. В ході змагань учасники можуть розташовуватися в своєму секторі , як вважають за потрібне, однак, предмети, що розташовуються в секторі або їх частини не повинні виходити за межі сектора. А сам процесс лову проводиться тільки в секторі .
4.12. У своєму секторі спортсмени повинні пересуватися по можливості тихо, забороняється включати музику , голосно розмовляти , бігати по березі .Вживання спиртних напоїв під час змагань заборонено.
4.13. Для визначення рельєфу дна до початку змагань дозволено використовувати поплавець-маркер на любого типу вудилищі, що не оснащене годівницею і повідцем з гачком. Вудилищем, оснащеним поплавком-маркером дозволено користуватися, до сигналу "старт".
4.14. При виході всіх спортсменів з сектору фідера мають бути вимотані з води . Учасники під час лову можуть залишати свої сектора з дозволу судді, в тому числі і для відпочинку - по одному. Учасник (И) який залишився в секторі , має право ловити на два фідери одночасно. У нічний час дозволено застосовувати світлячки.
4.15. Заборонено освітлювати воду фарами автомобіля і прожекторами, але використання джерела освітлення у середині намету допускається. При закладі риби в підсак можна користуватися налобним ліхтарем малої потужності. Розводити багаття в секторах заборонено. Дозволено приготування їжі на мангалах, але слідкуйте щоб дим не заважав сусідам . Після приготування їжі ,вугілля викидувати на траву заборонено .Після закінчення змагань все сміття команда має вивезти самостійно.
4.16. У процесі змагань учасники зобов'язані зберігати свій улов в садках, який максимально занурений у воду. Сітка садка повинна бути виготовлена з природної або штучної нитки. Застосування металевого і лесочного садка заборонено. Для зручності і збереження великої риби, кожній команді треба мати люльку і не менше 5 ти коропових мішки .
Рибу більшу треба негайно поміщати в коропові мішки . До приходу судді, учасники не повинні виймати рибу з води. Вся риба буде зважуватися кожні 3 год , велика 8 кг + негайно, після кожного зважування, результати заносяться в два протоколи, один суддівський, з обов'язковим підписом спортсмена, другий протокол команди, в якому дублюються результати з підписом судді. Вся риба після зважування негайно відпускається в присутності судді у воду. Дозволяється надавати допомогу при зважуванні, представникам команди координатору або тренеру. Застосування коропових люльок обов'язково. При зважуванні може бути присутній спортсмен з сусідньої команди. Всім спортсменам обовязково мати антисептик , для обробки пошкоджень у риби .
4.17 Вимоги до підсака . Підсак має бути великий короповий з дрібною ячейкою . Підсак з лески використовувати суворо заборонено.
4.18. У залік йде короп та амур, спіймана і витягнута з води до сигналу «Фініш» .Риба спіймана після сигналу "фініш" в залік не йде і повинна бути відразу відпущена під контролем судді.
4.19. Переможцем визнається команда, що має найменьшу кількість балів по трем таблицям: загальна вага улову, вага найбільших трех риб та вага найбільшей риби, вага найбільшей риби в суму ваги трех риб не входить.
При рівній сумі балів, вирішальним буде вага пойманої риби команди .Для цього облік і вага коропів і амурів вестиметься індивідуально.
Після закінчення змагань всі спортсмени мають залишити після себе зразковий порядок в секторі .Щоб уникнути скандалу , після себе сфотографуйте свій сектор на фоні таблички .
5.Дисціплінарні санкції.
5.1.Попередження(жовта картка) команді оголошується за порушення наступних пунктів 4.1.,4.7, 4.11. Допускається одне попередження, після другого команда знімається зі змагань.Після порушення пунктів 4.2-4.6 анулюється весь улов до моменту порушення , любе друге порушення, команда знімається зі змагань. Команда знімається відразу, після грубого порушення правил, це недбале поводження з рибою, що призвело до загибелі риби або обман організаторів, суддів та підтасовування результатів зважування.
6. Фінансові умови
6.1. Усі витрати спортсменів, пов'язані з проїздом до місця проведення змагань, а також з виступом на змаганнях, несуть самі спортсмени.
6.2. Внесок на право участі у змаганні становить 1500 грн. на водоймі при реєстрації.
У В А Г А !!! Важливо , Все що не прописано в положенні заборонено ! Якщо є якість зауваження треба це питання підняти зараз до початку реєстрації , після чого, ніякі зміни в положенні не допускаються .
На водоймі у всіх спірних питаннях вирішальне слово залишається у Організатора змагань і Судді.

Ответить

Вернуться в «Рыбалка и охота.»