Буковель кемпинг.

Відповісти

Нравится ли вам кемпинг на Буковели. (вопрос только о кемпинге)

Да
0
Немає голосів
Нет
3
100%
 
Всього голосів: 3

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Буковель кемпинг.

Повідомлення: # 44158Повідомлення TATU
20 січня 2018, 12:22

Были на нем 3 раза не рекомендую.
Лучше на стояке буду стоять.
Горы сам Буковель мне нравиться.

https://youtu.be/rYMuqfI4BMs

За это видео нам сделали бан на форуме клуба караванеров.
как по мне отличный ролик с почти 6000 просмотров.
И есть экипажи которые после просмотра этого ролика приехали на Буковель в Кемпинг.
Востаннє редагувалось 20 січня 2018, 19:17 користувачем TATU, всього редагувалось 1 раз.
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: Буковель кемпинг.

Повідомлення: # 44159Повідомлення TATU
20 січня 2018, 12:31

В этом году новый год поехали встречать на Буковель.
Отчет я напишу когда будет время.

Вот как нам ответил управляющий кемпинга Литвишко Юрий.
здесь написали это http://caravaning.in.ua/forum/viewtopic ... 7&start=40

Зображення
jurabike » Ср янв 10, 2018 05:56

Христос народився !!!

А я хочу подякувати організаторам та учасникам події . Величезне дякую представникам Клубу Караванерів України Олегу (Хобіт ) та Вадиму (Форест) за докладені зусилля , Андрію за смечнезне барбекю, дякую усім-усім присутнім на святкуванні.
Ой , не усім . Вибачте мені , може це некрасиво , але я не можу подякувати людям , з усіх сил тягли ковдру на себе , замість того щоб зробити щось разом :
- я не можу подякувати людям , які самі обявили себе організаторами цієї подї перепутавши Угорщину з Буковелем , коли та ковдра не потяглася ;
- я не можу подякувати людям , які викрали мою фотографію з теми Буковелькемпінг , назвавши її з "просторов инета";
- я не можу подякувати людям, які приїхавши ввечір 31 на кемпінг , замість того , щоб відпочивати , почали направо-наліво хамити відпочиваючим та банити їх у своїх вайбергрупах;
Звичайно , що всі дорослі , і вони могли б послати хамів до чопи , чи куди подалі .Та на дворі ніби Новий Рік, давайте терпіти.
- я не можу подякувати людям , які дочекавшись відїзду справжніх організаторів під впливом манії величі та підтримці Бахуса обявили себе президентами всесвітньої чи то міжгалактичної асоцації чогось там караванерського ;
- я не можу подякувати людям, які побачивши моє авто на кемпінгу , ховають свої рекламні прапори під бус;
- я не можу подякувати людям , які увесь час поливають брудом буковелькемпінг , але , всерівно , їдуть туди якогось милого .

Ну якось не так це все робиться

Тому щодо фото , його вартість 100 євро. За використання в комерційних цілях без дозволу автора 5-кратний штраф. Едічкка, з тебе 500 євро .
Щодо кемпінгу на Буковелі , я та відпочиваючі заморились терпіти твоє хамство та зверхність . Тому як там в відомому анекдоті - НЕХАЙ ЩАСТИТЬ !

І це , Едічка якщо надумаєш щось відписати , то використовуй розділові знаки . Якщо не знаєш, що це таке , спитай в Жанни. Якщо і вона не знає - спитай в гугла.
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: Буковель кемпинг.

Повідомлення: # 44160Повідомлення TATU
20 січня 2018, 12:37


Зображення

так нас любят в кемпинге.
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: Буковель кемпинг.

Повідомлення: # 44161Повідомлення TATU
20 січня 2018, 12:40

Экипажей с нашего клуба было много.
Очень жду от них комментариев.

Может я пьяный был и не помню ничего ухаха
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
ED

Re: Буковель кемпинг.

Повідомлення: # 44163Повідомлення ED
20 січня 2018, 22:10

Мы были на Буковеле с 30 декабря по 2 января. Встретились с друзьями-единомышлинниками, познакомились с новыми караванерами. Много общались, прекрасно встретили Новый Год- весело, вкусно. Не помню, чтобы кто-то делал какую-то рекламу. Все просто отдыхали. Такие вопросы решаются один на один, или писать в личку, либо сразу на месте по факту при всех выяснить. А не выливать кучу грязи в интернете. Фото из нэта было подписано абсолютно верно - фото из нэта. Если фото чье-то личное, то на нём должен быть логотип автора и условия распространения фото на основе авторских прав. Никто ж не говорит, что за стоянку на кемпинге Буковель деньги берут наперед, при этом не выдавая никакие чеки.
Всем желаем здоровья и хороших

Відповісти

Повернутись до “Кемпинги Украины”