Кемпінг на Буковині с Бояни

организация поездок на слеты нашего клуба
Аватар користувача
peka
CARAVAN TEAM UA
CARAVAN TEAM UA
Повідомлень: 467
З нами з: 29 березня 2014, 17:56
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Кемпінг на Буковині с Бояни

Повідомлення: # 55096Повідомлення peka
27 червня 2023, 08:05

Адміністратор кемпінгу Сонячна долина в с Бояни під Чернівцями Галина звернулась до нашого клубу з пропозицією відвідати цей заклад. Пропоную вашій увазі - Доброго дня усім! Хочу поділитися інформацією про кемпінг с. Бояни "Сонячна долина"біля Чернівців Ця локація приймає караванерів та автокемперів! Це тихе спокійне місце де можна відпочити душею й тілом. Галявини оточені дубовими лісами надають затишності. Поряд є альтаночки з мангалом та кемпінгові будиночки, підключення до 220v, WiFi, вода, та злив , два озера з пляжем та риболовлею.
0507367476 адміністратор кемпінгу
А коли захочеться розваг, всього за пару хвилин прогулянки через ліс , по бетонній доріжці ви потрапляєте у комплекс в якому є бари, ресторани, басейни, сауни, більярд, боулінг, міні магазин, дитячі ігрові зони.
А також можна скористатися туристичними послугами та маршрутами від туристичного клубу Буковина Х тур! Може хтось скаже що зараз не на часі говорити про мандрівки, не в змозі зібратися через багато поважних причин...розумію...але, життя продовжується і можемо ми зараз обговорити це питання і помріяти про те, шо непогано було б там провести зліт клубу, десь у кінці серпня...Я там був три рази, місце чудове, організовуються екскурсії до Кам"янещь-Подільского, а там, повірте, є шо подивитися, до Хотина, Чернівців, рафтінг, риболовля, багато цікавого і при тому шо це красиве, затишне місце, є розваги для дітей...в цьому році планують відмінити дістанційне навчання, тому цю обставину треба теж враховувати...і ще одне...в нинішній час ціна в 200 грн за добу з екіпажу з електрикою, це нормальний цінник по моєму...вибачте мені якщо я шось сказав не так, але вже криша їде від всього...тому я пропоную обговорити це питання, а як воно буде далі - час покаже...

Аватар користувача
CARAVAN TEAM UA
Глобальный модератор
Глобальный модератор
Повідомлень: 1746
З нами з: 29 березня 2013, 15:02
Контактна інформація:

Re: Кемпінг на Буковині с Бояни

Повідомлення: # 55097Повідомлення CARAVAN TEAM UA
27 червня 2023, 10:33

Це добре що появляються кемпінги.

Аватар користувача
CARAVAN TEAM UA
Глобальный модератор
Глобальный модератор
Повідомлень: 1746
З нами з: 29 березня 2013, 15:02
Контактна інформація:

Re: Кемпінг на Буковині с Бояни

Повідомлення: # 55101Повідомлення CARAVAN TEAM UA
29 червня 2023, 11:04

На жаль Галина менеджер мовчить.
Дав багато силок також на наш форум. :семен_семеныч:

Аватар користувача
peka
CARAVAN TEAM UA
CARAVAN TEAM UA
Повідомлень: 467
З нами з: 29 березня 2014, 17:56
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Кемпінг на Буковині с Бояни

Повідомлення: # 55102Повідомлення peka
29 червня 2023, 11:57

А шо вона має сказати? Інфу вона дала повністю за свій кемпінг, від наших одноклубників нічичирк, мабуть не цікавить їх це питання...набиватися і вмовляти ніхто не буде і це правильно, та і взагалі мені здається що клубний движ потихеньку здихає, всім хочеться забагато і задарма, та ще шоб розжували і поклали в рота...реалії нашого сьогодення...

TATU GROUP
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 75
З нами з: 24 лютого 2019, 21:29

Re: Кемпінг на Буковині с Бояни

Повідомлення: # 55103Повідомлення TATU GROUP
29 червня 2023, 12:58

А шо вона має сказати?
на наших ресурсах нічого вона не зробила.
була добавленна в клубну вайбер группу також.
:мудрость:
та і взагалі мені здається що клубний движ потихеньку здихає
на жаль війна тому така ситуація.

Аватар користувача
peka
CARAVAN TEAM UA
CARAVAN TEAM UA
Повідомлень: 467
З нами з: 29 березня 2014, 17:56
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Кемпінг на Буковині с Бояни

Повідомлення: # 55108Повідомлення peka
29 червня 2023, 16:50

То так, але в вайбер групах движ є, та й їздять зараз люди потроху, по Україні, та і за кордон, бо життя продовжується, але намітилася тенденція одиноких вовків - я взнаю де шо краще, та й поїду сам, нашо мені з кимось спілкуватися...хтось може сказати шо я загущую фарби, але я маю свою думку по цьому питанню і нікому її не нав"язую, просто порівнюю з тим шо було, і шо зараз є...якщо хтось шось хоче зробити - шукає засоби, хто не хоче робити - шукає причини і відмовини...

Slavik
Новичок
Новичок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 грудня 2021, 15:30

Re: Кемпінг на Буковині с Бояни

Повідомлення: # 55176Повідомлення Slavik
22 липня 2023, 09:30

Доброго дня.Підтримую зустріч.Я напрклад планую відвідати кемпінг десь в кінці серпня на початку вересня,якщо буде працювати

Відповісти

Повернутись до “Слеты мероприятия поездки организованные CARAVAN TEAM UA”