Кемпінги Угорщини з термальними басейнами.

Відповісти
Аватар користувача
Igorv2000
Новичок
Новичок
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Кемпінги Угорщини з термальними басейнами.

Повідомлення: # 45288Повідомлення Igorv2000
18 травня 2018, 11:47

Всім доброго дня! Планую сімейну (2дор.+2дітей) поїздку в червні в Угорщину на термальні басейни. Передбачаю вибір вказаного на мапі району 1 або 2. Термін поїздки 7 днів. Поїздка з караваном :-)
З інформації витягнутої з інтернету взнав , що є басейни з власними кемпінгами і це значно вигідніше. Не зрозумів прайсів, які подаються на сайтах, а саме: чи ціна за парковку причепа включає ціну за людей які в причепі будуть проживати? Туристичні збори, то за кожну людину чи за всіх, чи за причеп? Прошу підсказати як то на практиці. Якщо є така можливість, то дуже попрошу Єдуарда Тату... про поради, знаю ща має величезний досвід. привет1
Шановні форумчани, прошу ваших порад про місця відпочинку.
Зображення


З повагою, Ігор і моя сім'я. 3446567
Востаннє редагувалось 18 травня 2018, 12:19 користувачем Igorv2000, всього редагувалось 1 раз.
Слава Україні !

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12127
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: Кемпінги Угорщини з термальними басейнами.

Повідомлення: # 45289Повідомлення TATU
18 травня 2018, 12:22

по ценам средняя цена кемпинга со стоимостью термальных бассейнов 30 евро
на слетах у нас цена всего 15 евро
поэтому рекомендую ездить на слеты.
здесь есть информация о тех кемпингах где мы были http://westcamper.com.ua/forum/index.ph ... ,80.0.html
здесь делаем карту кемпингов и европейских карта в процессе наполнения информацией http://westcamper.com.ua/forum/index.ph ... 575.0.html
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
Igorv2000
Новичок
Новичок
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Кемпінги Угорщини з термальними басейнами.

Повідомлення: # 45311Повідомлення Igorv2000
20 травня 2018, 18:17

Доброго дня!
На жаль я не можу сумістити свої вільні дні з часом ваших з'їздів, а то б охоче скористалися б з Ваших пропозицій.
Прошу підказати, на які басейни можна поїхати з дітьми (2 по 12років), щоб в ціні за користування кемпінгом було включено і ціни основних басейнів.
З повагою, Ігор.
Слава Україні !

Відповісти

Повернутись до “Вопросы ответы”