Болгарія-Туреччина

поездки за ганицу слеты мероприятия
Відповісти
Аватар користувача
yarik
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 158
З нами з: 05 жовтня 2015, 07:52
Звідки: Киев

Болгарія-Туреччина

Повідомлення: # 36149Повідомлення yarik
05 травня 2016, 11:38

Привіт форумчанам. Можливо хтось подорожував з Болгарії (Варна, Бургас) до Стамбулу? Поділіться досвідом пліз, зокрема цікавлять маршрути, переправа (Босфор), які витрати по дорозі? Завчасно вдячний.
В людині має бути все прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і думки.
тел.097-629-50-81

Аватар користувача
sergei
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 224
З нами з: 21 жовтня 2013, 20:31

Re: Болгарія-Туреччина

Повідомлення: # 36162Повідомлення sergei
05 травня 2016, 20:10

Так писать вроде нет чего такого. С Бургаса через горы, на перевале граница.Болгар проходишь бес проблем быстро, а вот Турки работают медленно. Короче заезжаешь на Турецкую границу, на площадке ставишь машину и с документами в здание 2или 3 ступеньки. Прямо к стойке ставят печать и назад как выходить то еще одно окошко тоже вроде печать и к машине. Возле машины Турок молодей так поверхносно смотрит и все поехал к домику с шлакбаумом. ПредЪявляешь документы девочке и все Турция. Мы ехали не по автобаму так что за дороги не платили. Ехали вдоль Мраморного моря, дорога прекрасная. Правда в Стамбуле транспорта как будто насыпали, полиция очень лояльна и боятся нечему. Через мост в том году не ездили ноя ездил лет 10 назад
то платил в дону сторону что то 2,50 доллара вроде. Вот вроде и все.
Зображення

Аватар користувача
yarik
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 158
З нами з: 05 жовтня 2015, 07:52
Звідки: Киев

Re: Болгарія-Туреччина

Повідомлення: # 36163Повідомлення yarik
06 травня 2016, 08:50

Дякую за відповідь. Скажіть будь-ласка там їхня (Турецька) вінєтка потрібна (якщо не помиляюсь вона називається HGS), окрім цієї вінєтки ще щось потрібно на дорогах оплачувати? Моя машина на газу, кажуть в них газ і бензин найдорожчі в Європі (мабуть краще заправитись в Болгарії 2 баки газ і бензин до повного -тоді запас ходу 1200км? Буду їхати з Варни до Істамбулу через Малко-Тирново, якщо я правильно зрозумів ніяких мостів і переправ там немає по цьому шляху? Як там в Туреччині з паркінгами? Можна в будь-якому паркінгу залишити чи краще шукати готель з паркінгом? І скільки за добу в них паркінг? Буду вдячний за будь-яку інформацію з даного питання.
В людині має бути все прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і думки.
тел.097-629-50-81



Аватар користувача
Rover
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 189
З нами з: 11 лютого 2015, 18:53
Контактна інформація:

Re: Болгарія-Туреччина

Повідомлення: # 36169Повідомлення Rover
06 травня 2016, 13:02

Даже не знал что можно предъявить просто Актуално състояние на фирму если ты ее владелец без доверенности и перевод устроит на английский, а не на турецкий язык. вот хотел помочь, а сам себе новенькое нашел.

Аватар користувача
yarik
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 158
З нами з: 05 жовтня 2015, 07:52
Звідки: Киев

Re: Болгарія-Туреччина

Повідомлення: # 36172Повідомлення yarik
06 травня 2016, 15:18

Відразу 2 питання.
1. Чи вважається дійсним в Туреччині наше посвідчення водія старого зразку (ламінована корочка) видана в 2004 році?
2. Чи не виникне питань якщо автомобіль на якому перетинається кордон зареєстрований на іншу особу, я а вписаний в техпаспорт на право управління?
В людині має бути все прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і думки.
тел.097-629-50-81

Аватар користувача
sergei
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 224
З нами з: 21 жовтня 2013, 20:31

Re: Болгарія-Туреччина

Повідомлення: # 36188Повідомлення sergei
06 травня 2016, 22:24

Я тоже с ламинироваными правами и ничего а на счет винетки так там не надо. Запрвлялся в Болгарии полным. В кемпенгах не стояли, а так Бомжами и в Стамбуле и так по дороге. Ты там и на.. не кого не интересуеш, у них своих проблем хватает.
Зображення

Аватар користувача
yarik
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 158
З нами з: 05 жовтня 2015, 07:52
Звідки: Киев

Re: Болгарія-Туреччина

Повідомлення: # 36214Повідомлення yarik
10 травня 2016, 10:13

Ясно. Дякую за коментарі та слушні поради. суппер
В людині має бути все прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і думки.
тел.097-629-50-81

Відповісти

Повернутись до “Слеты караванеров мероприятия Европа”