Реєстрація на ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ СТОЯЧИ (2018 ICF STAND UP PADDLING

Відповісти
Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12130
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Реєстрація на ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ СТОЯЧИ (2018 ICF STAND UP PADDLING

Повідомлення: # 45839Повідомлення TATU
18 липня 2018, 12:33

https://docs.google.com/forms/d/1GKf9ID ... ested=true

Реєстрація на ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ СТОЯЧИ (2018 ICF STAND UP PADDLING UKRAINE CHAMPIONSHIPS)
⭐Реєстрація до 27 липня включно 100 грн
⭐Реєстрація з 28 липня по 3 серпня включно 200 грн
⭐Реєстрація в день змагань 4 серпня 300 грн
⭐ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ СТОЯЧИ⭐
⭐2018 ICF STAND UP PADDLING UKRAINE CHAMPIONSHIPS⭐
4 серпня 2018 року м. Новодністровськ

1. За умовами проведення, змагання поділяються на: особисті, командні (регіональні).
2. В змаганнях визначаються тільки результати кожного спортсмена, за які спортсмену надається відповідне місце.
3. У командних змаганнях (регіональних): підсумкові результати кожного спортсмена нараховуються команді (регіону).
5. Змагання проводяться на підставі відповідного положення (далі - Положення), затвердженого організатором заходу. Проходять у місті Новодністровськ Чернівецької обл.
6. Організація, що проводить змагання, зобов'язується:
✅забезпечити підготовку місця змагань (обладнану дистанцію, базу для проведення змагань, суддівську вежу);
✅забезпечити безпеку учасників при проведенні змагань, присутність рятувальної служби в усі дні змагань та організацію порядку на водній акваторії для безпеки учасників;
✅забезпечити лікарсько-медичне обслуговування і санітарно-гігієнічний контроль у місці проведення змагань, розміщення та харчування учасників;
✅забезпечити друкування афіш, плакатів, оформлення місця змагання, участь преси та телебачення для висвітлювання змагань, а також підготовку атрибутики нагородження.


Змагання на дистанціях проводяться згідно з таблицею:

Учасники Дистанція
✅Чоловіки та Жінки від 1999 р.н. - 200 м спрінт
✅Юнаки та дівчини від 2004 р.н. - 200 м спрінт
✅Чоловіки від 1999 р.н. - 3000м технікал рейс
✅Жінки від 1999 р.н. - 3000 м технікал рейс
✅Юнаки та дівчини від 2004 р.н - 1500 м технікал рейс

⭐1. Положення про змагання
1. Кожна людина, яка бере участь у змаганнях, зобов’язана подати заявки до мандатної комісії для участі у змаганнях, у строки визначені Положенням.

⭐2. Повним пакетом заявок до мандатної комісії є:
Попередня заявка для участі у змаганнях

⭐3. Заявка для участі команди у змаганнях (допуск спортсменів до змагань зазначається у заявці) повинна містити такі дані:
– П.І.Б. учасника;
число, місяць та рік народження;
місто чи регіон, який представляє спортсмен;
інформація щодо уміння плавати засвідчується особистим підписом особи;
наявність полісів договору медичного страхування спортсменів, чинних на період проведення змагань.

⭐4. Специфікація SUP дошок та дистанцій
4.1. На змаганнях можна користуватися SUP дошками, виготовленими з будь-якого матеріалу.
Довжина не менш 12,6 футів и не більш 14 футів
4.2. Ширина доріжки визначається із рахунку 6-9 м для одного учасника , глибина - не менше 2 м.
4.3. Дистанція 200 м, повинна бути пряма, без поворотів і вигинів
4.4. Дистанція 3000м йде з одинадцяти поворотами. Повороти можуть бути як лівостороннім так і правосторонніми.
4.6. Дистанція 1500м йде з п’ятьма поворотами. Повороти можуть бути як лівостороннім так і правосторонніми

⭐5. Учасники змагань
5.1. Змагання з веслування на САП проводяться серед усіх вікових груп веслувальників: Дистанції: 200 м спрінт, 3000 м технікал рейс.
5.2. У змаганнях беруть участь спортсмени у складі команд (регіонів), а також спортсмени, які виступають поза конкурсом або в особистому заліку. Спортсмени у складі команд (регіонів) повинні подати заявку за 5 днів до початка змагань.
5.3. Спортсмени в особистому заліку - це спортсмени, які не входять до квоти кількісного складу команди по регіональному розподіленню.
5.4. Спортсмени, які виступають поза конкурсом, це спортсмени, участь яких не передбачена Положенням про змагання і рішення про їх допуск приймає мандатна комісія.
5.5. У змаганнях на дистанції Марафон дозволяється брати участь спортсменам, яким вже виповнилося 13 років, і старшим.

⭐6. Спортсмени зобов’язані:
6.1 Знати і дотримуватись цих Правил та Положення;
6.2 Дотримуватись загальноприйнятих норм поведінки, поводитися коректно стосовно всіх учасників, суддів, глядачів та осіб, що проводять і обслуговують змагання;
6.3 Знати і дотримуватись порядку руху, встановленого на водній акваторії;
6.4 бути дисциплінованими, коректними та ввічливими щодо інших учасників, суддів, тренерів, представників команд, обслуговуючого персоналу та глядачів;
6.5 Виконувати усі розпорядження та вказівки суддів;
6.6 Вести чесну спортивну боротьбу на дистанції та не припиняти боротьби, за винятком непередбачених небезпечних випадків;
6.7 Під час перегонів не допускати навмисних дій з метою зашкодити суперникам.
6.8 Спортсмен, який зійшов з дистанції з будь-якої причини, зобов’язаний негайно повідомити про це в суддівську колегію особисто або через свого представника (тренера) із зазначенням причини припинення змагань.

⭐7. Забезпечення безпеки та медичне обслуговування
7.1. Безпеку представників команд та спортсменів забезпечує організація, що проводить змагання, головний суддя та суддівська колегія змагань.
7.2. Служби медичного обслуговування та порятунку повинні бути готові до дій як на суші, так і на воді протягом усіх змагань.
7.3. План-схема дистанції з позначенням порядку руху човнів під час змагань повинна бути розташована у доступних для спортсменів місцях.
7.4. У разі виникнення умов, що загрожують безпеці спортсменів (сильний вітер, велика хвиля, гроза, настання темряви), змагання необхідно припинити.

⭐8. Проведення змагань та суддівство
8.1. Старт
8.1.1 Відлік номерів (доріжок) на старті ведеться зліва направо за напрямком руху дошок від старту до фінішу
8.1.2 Старт не може даватися раніше, ніж передбачено програмою змагань. Старт починається в стоячий позиції.
8.1.3 Вирівнявши спортсменів заїзду, стартер подає команду "Руш". За необхідності затримати старт - стартер подає команду "Відставити!". Після цієї команди спортсмени і тримачі дошок займають вихідну позицію, що відповідає команді "На старт!". В вихідну позицію веслувальники йдуть стоячи на колінах
8.1.4 Старт вважається взятим неправильно, якщо один чи декілька дошок почали рух до пострілу чи до подачі команди "Руш!".
8.1.5 При порушенні правил старту стартер зобов’язаний повернути усіх учасників заїзду на стартову лінію пострілом із пістолета чи подачею голосом команди "Назад!".
8.1.6 Судді на фініші та секундометристи повідомляються системою зв’язку чи відмашкою червоним прапорцем про фальстарт і про повернення спортсменів заїзду на лінію старту. Повернені назад спортсмени знову шикуються на лінії старту, а винний у порушенні правил старту одержує попередження. Спортсмени, які не повернулися на старт після опитування про готовність вдруге стартувати, знімаються з цих змагань.
8.1.7 За повторне порушення правил старту (за другий фальстарт) спортсмен виключається зі змагань з цього виду програми.
8.1.8 Команда, спортсмен якої зламав весло, займає останнє місце даного заїзду.

8.2 Проходження дистанцій 200 м, 3000 м,
8.2.1 Кожен спортсмен змагань зобов’язаний триматися по центру своєї доріжки від старту до фінішу. Жоден човен не повинен наближатися до іншого учасника змагань ближче ніж на 3 м (правило "трьох метрів").
8.2.2 При проходженні поворотів на дистанції 3000 м буї обходяться проти і по годинникової стрілки. Тобто буй залишається ліворуч від човна, та праворуч від човна. При цьому кожен спортсмен не заважає іншому. Пріоритет має той який ближче до буя. І чия дошка попереду на підлогу корпусу дошки

8.3 Проходження дистанції 3000м
8.3.1 У межах перших 200 м кожен спортсмен зобов’язаний йти паралельним курсом до середньої лінії дистанції. Далі спортсмен має право йти будь-яким курсом, не заважаючи при цьому іншим спортсменам змагань.
8.3.2 Спортсмен, який зробив спробу обійти човен, що йде попереду, не має права створювати перешкоди для інших спортсменів. Спортсмени, яких обійшли, не мають права створювати перешкоди САПу, що їх обганяє, способом різкої зміни курсу, що загрожує зіткненням човнів. Спортсмени при порушенні цих вимог знімаються зі змагань.

8.4 Розподіл учасників за заїздами і "водами" (жеребкування)
8.4.1 Розподіл учасників змагань за заїздами і "водами" у змаганнях здійснюється у попередніх заїздах тільки за результатами жеребкування, яке проводиться за участю головного судді змагань, його заступника, головного секретаря. Подальший відбір учасників у півфінальні та фінальні заїзди проводиться відповідно до таблиці розподілу учасників по заїздах і "водах".
8.4.2 Перерви між попередніми, відбірковими і напівфінальними заїздами, а також між напівфінальними і фінальними у змаганнях на дистанціях 3000 м складає не менше 60 хв., а на дистанції 200 м - 30 хв.

8.5. Номери
8.5.1 Особисті номери - порядкові номери всіх учасників цих змагань.
8.5.3 Особистий номер прикріплюється на спині та попереду.
8.6 Фініш та хронометраж

8.6.1 Фініш дистанції вважається умовна лінія, яку перетнув ніс SUP дошки під час проходження спортсменом дистанції відповідно до Положення.
8.6.2 Якщо два і більше спортсменів перетинають лінію фінішу одночасно, то їм дається однаковий час.
8.6.3 У тому випадку, коли у суддів на фініші виникли розходження відносно черговості пересікання лінії фінішу спортсменами заїзду, переглядається запис відеофінішу, дані якого беруться за основу для прийняття остаточного рішення по розподілу місць.
8.6.4 За відсутності відеофінішу питання відносно порядку пересікання лінії фінішу спортсменами заїзду вирішуються голосуванням суддів на фініші. За рівності голосів голос старшого судді є вирішальним. Рішення суддів - остаточне.
8.6.5 Якщо фініш обмежений відповідними знаками, то учасник, що фінішує, вважається таким, що закінчив дистанцію, за умови, що він фінішував у межах огородженого створу. При фінішуванні на довгих дистанціях фінішний створ робиться значно ширшим.
8.6.6 Спортсмени, які закінчили проходження дистанції, не повинні зупинятися на лінії фінішу і зобов’язані вийти з фінішної зони.

⭐9. Вимірювання SUP дошок
9.1 Усі SUP дошки повинні відповідати встановленим нормам довжина не менш 12,6 футів и не більш 14 футів

⭐10. Нагородження
Усі нагороди повинні вручатися під час офіційної церемонії нагородження.
Призові місця
Учасники Дистанція
✅Чоловіки та жінки 200 м спрінт (1,2,3 місце)
✅Юнаки та дівчини 200 м спрінт (1,2,3 місце)
✅Чоловіки та жінки 3000 м слалом (1,2,3 місце)
✅Юнаки та дівчини 1500 м слалом (1,2,3 місце)
Призові місця надаються, за умови наявності мінімум 3-ох учасників у кожній категорії.

✅Також нагороджуються:
⭐1 місце у марафоні
⭐1 місце команди (регіону) по сумі балів.
11. Система заліку
Залікові бали нараховуються спортсменам за виступи у фіналах
Розподіл очок між фіналами 1 місце 20 балів, друге місце 18 балів, 3 місце 17 і т. д.
По сумі балів розраховуються командні місця.
І нагороджується лише перше місце, команда (регіон), яка набрала найбільшу кількість очок.
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Відповісти

Повернутись до “SUP”