Придбай наліпку - підтримуй ЗСУ. «Асоціація караванерів України»

Аватар користувача
CARAVAN TEAM UA
Глобальный модератор
Глобальный модератор
Повідомлень: 1746
З нами з: 29 березня 2013, 15:02
Контактна інформація:

Придбай наліпку - підтримуй ЗСУ. «Асоціація караванерів України»

Повідомлення: # 54628Повідомлення CARAVAN TEAM UA
26 січня 2023, 14:01

В цому році саме важливе це наша ПЕРЕМОГА.
Рубрика все для Перемоги! Збір на авто!

Варто додати що авто запропонували теж з нашої спільноти в хорошому стані по хорошій ціні.

Близький товариш звернувся по допомогу у придбанні авто. Віталія знаю дуже давно, і недавно постив фото з ним, він якраз відійшов від поранення і знову став в стрій!. Авто знайшли не дорого, у знайомих, шикарне авто VW T3 1.6 дизель.
Хлопці так само долучаються до збору. Авто буде оглянуто, куплена нова гума, аккумулятор, і проведено повне ТО. Сумму збору 2000USD.
Хлопці вже частина поїхала на Бахмут, то ж спробуємо чим скоріше його викупити і довести до ладу, і віддати хлопцям. Наперед всім дякую! Звіт як завжди буде! І пам'ятаємо важлива кожна копійка!!!
5218572250034506
Крицун Кирил
PayPal kkrytsun@gmail.com

Вартість наліпки 150 грн (за бажанням можливо і більша сумма)
Всі кошти підуть на допомогу у придбанні авто для ЗСУ.
придбати https://tatugroup.com.ua/Mir-karavaning ... naya-20-sm

Зображення

придбати https://tatugroup.com.ua/Mir-karavaning ... t_id=12147
Зображення

фото авто



Зображення


Зображення


Зображення


Рубрика все для Перемоги! Збір на авто!
Близький товариш звернувся, по допомогу у придбанні авто. Віталія знаю дуже давно, і недавно постив фото з ним, він якраз відійшов від поранення і знову став в стрій! :). Авто знайшли не дорого, у знайомих, шикарне авто VW T3 1.6 дизель.
Хлопці так само долучаються до збору. Авто буде оглянуто, куплена нова гума, аккамулятор, і проведено повне ТО. Сумму збору 2000USD.
Хлопці вже частина поїхала на Бахмут, то ж спробуємо чим скоріше його викупити і довести до ладу, і віддати хлопцям. Наперед всім дякую! Звіт як завжди буде! І пам'ятаємо важлива кожна копійка!!!

Аватар користувача
CARAVAN TEAM UA
Глобальный модератор
Глобальный модератор
Повідомлень: 1746
З нами з: 29 березня 2013, 15:02
Контактна інформація:

Re: Придбай наліпку - підтримуй ЗСУ. «Асоціація караванерів України»

Повідомлення: # 54629Повідомлення CARAVAN TEAM UA
26 січня 2023, 17:22

питають чому хрест.
https://donpatriot.news/ru/article/stal ... hniku-foto
Стало известно, что означает крест, который ВСУ нанесли на военную технику
На фото- и видеоматериалах хроники контрнаступления Вооруженных сил Украины можно увидеть изображение белого креста на военной технике. Некоторые даже успели назвать само контрнаступление крестовым походом украинцев против россиян.

OBOZREVATEL разбирался с происхождением и значением этого символа. Как выяснилось, у креста такой формы очень древняя и очень славная история.
Равноконечный крест называется "катакомбный" или "знамение победы". Во времена римского императора Константина (306-337 годы нашей эры) таковой крест стал знамением победы.

По легенде, тогда еще язычник Константин в 312 году перед битвой со своим соперником Максенцием, правителем Италии, имел видение Христа ("Под этим знаком победишь"). Он велел своим воинам нанести изображение равноконечного креста на щиты, после чего одержал победу.

Вскоре своим Миланским эдиктом (313 год) Константин разрешил исповедование христианства во всей Римской империи. С того времени этот крест символизирует торжество христианства над язычеством.

Зображення

Аватар користувача
CARAVAN TEAM UA
Глобальный модератор
Глобальный модератор
Повідомлень: 1746
З нами з: 29 березня 2013, 15:02
Контактна інформація:

Re: Придбай наліпку - підтримуй ЗСУ. «Асоціація караванерів України»

Повідомлення: # 54630Повідомлення CARAVAN TEAM UA
26 січня 2023, 17:29

поїхали вже е перший внесок. :супер: :супер: :супер: :супер: :супер:

Аватар користувача
CARAVAN TEAM UA
Глобальный модератор
Глобальный модератор
Повідомлень: 1746
З нами з: 29 березня 2013, 15:02
Контактна інформація:

Re: Придбай наліпку - підтримуй ЗСУ. «Асоціація караванерів України»

Повідомлення: # 54632Повідомлення CARAVAN TEAM UA
27 січня 2023, 10:12

які ще буди варіати дизайна.



Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення

Аватар користувача
CARAVAN TEAM UA
Глобальный модератор
Глобальный модератор
Повідомлень: 1746
З нами з: 29 березня 2013, 15:02
Контактна інформація:

Re: Придбай наліпку - підтримуй ЗСУ. «Асоціація караванерів України»

Повідомлення: # 54637Повідомлення CARAVAN TEAM UA
28 січня 2023, 16:07

текст з нашої вайбер групи
Кирил
Друзі, ті хто мене давно знають, знають, що я допомгаю тільки тим кого знаю особисто, або довіряю на всі сто, і повірте з відкатами до мене теж хотіли рулити всякі міськ ради і військові... одного ледь з вікна не викинув...а другого сказав що запис викину в фб... тварі..
А тепер, хочу трохи розповісти про Віталія, знаєте як стають найкращими друзями? Спочатку треба зчепитись так, щоб майже перегризти глотки один одному, а потім зрозуміти що ми не праві, і стали найкращими друзями... так сталось, всі хто добре мене знає, пам'ятають, як я пережив вдома дві повені... коли в хаті було по коліна води..... і все було знищено... так от коли мені треба була допомога, мої друзі завжди приходили і допомагали, викладались на всі 1000%, серед них завжди був Віталій! Він знімав костюм і одягав спєцовку.... і брався рятувати ситуацію! А коли прийшла біда в нашу Країну 24 лютого... і він пішов боронити Україну... і навіть після поранення повернувся до строю... хоча міг і не вертатись... але як він сказав... Я вже стільки бачив...і пережив... що по іншому не можу... я буду до Перемоги!!!
Тому допомогти йому з авто, це найменше чим я..ми... можемо допомогти.... Допоможемо всі разом прискорити нашу Перемогу!.. ми в тилу, теж на фронті! Щоб допомогти тим, хто на передовій!! І прискорити нашу Перемогу!!!
Дякую всім, Ви в мене супер!!
Рубрика все для Перемоги!!
Двадцять разів правив текст, слів не вистачало, емоції видавали набір фраз... Я завжди казав, що мої колеги супер люди і пишаюсь тим що працюю з такими Людьми! Всі мої колеги Патріоти! Всі працюють на Перемогу і на роботі, і у вільний час! Волонтерять, допомагають... і не тільки колеги, але і їхні діти... Кілька діб тому, подзвониви Далі розмова піде про дітей Андрій Дівончук . Але спершу трохи буде відступ...
Я давно знаю, що його доньки, займаються handmade виробами, і за всі свої вироби, усі отримані гроші перераховують на ЗСУ. Одного разу колега показав неймовірних жовто-блакитних чоловічків (smiley) і я замовив собі 2 комплекти, а бонусом отримав бісером плетений прапор з тризубом! Хто працював з бісером, знає яка це кропітка праця, а я точно знаю, бо колись навчила бабуся ;). Так от, вони такі класні 😍, що я досі їх тримаю упаковані , щоб не припали пилюкою і не замастились, бо шкода.... вони безцінні!! Але точно вже знаю, що одного дня, після Перемоги, вони будуть в рамці, на стіні з іншими важливими речами, які вели і привели нас до Перемоги.
І ось, дзвонить Андрій і каже:
Христина і Уляна, зібрали на браслетах з паракорду 7000 грн. І хотіли віддати гроші на надійну справу, і надійний людині....я їм показав ваші проекти і роботи....
І тут я впав в ступор... далі я вже його не чув... діти дають гроші... на Перемогу у війні.... та що ступор... я сльозу пустив.... діти вже роблять все, щоб перемогти... А проектів дійсно багато, і самі давно вже не справляємось, без допомоги друзів, колег, рідних..
6К пішло на останні закупи, для причепу душової Сіверян танкістів. А решта автоматично перейшла на авто для Віталія.
А сьогодні,я ще і отримав свій власний браслет... він мега фантастичний! Уляна і Христино, щиро Вам дякую!! Браслет підійшов ідеально! ❤🇺🇦
Всі хто на фронті, та всі волонтери..., ми не дарма це робимо, після нас зростає покоління, якому можна і треба залишити нашу Україну сильну і голвоне без м@₴лів...
Ще раз величезне дякую! І дякую Андрію і його дружині, що виховали таких неймовірних дітей Патріотів❤🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Слава Україні!!!

Аватар користувача
CARAVAN TEAM UA
Глобальный модератор
Глобальный модератор
Повідомлень: 1746
З нами з: 29 березня 2013, 15:02
Контактна інформація:

Re: Придбай наліпку - підтримуй ЗСУ. «Асоціація караванерів України»

Повідомлення: # 54638Повідомлення CARAVAN TEAM UA
28 січня 2023, 16:09

Київ
Запоріжжя

з вівторка будемо відправляти :супер: :супер: :супер:


TATU GROUP
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 75
З нами з: 24 лютого 2019, 21:29

Re: Придбай наліпку - підтримуй ЗСУ. «Асоціація караванерів України»

Повідомлення: # 54646Повідомлення TATU GROUP
04 лютого 2023, 10:00

Сьогодні будемо відправляти.

TATU GROUP
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 75
З нами з: 24 лютого 2019, 21:29

Re: Придбай наліпку - підтримуй ЗСУ. «Асоціація караванерів України»

Повідомлення: # 54647Повідомлення TATU GROUP
07 лютого 2023, 19:00

Нліпки вже поїхали до добрих людей. :прицеп_капля: :автодом: :караван: :джип_с_караваном:

Аватар користувача
CARAVAN TEAM UA
Глобальный модератор
Глобальный модератор
Повідомлень: 1746
З нами з: 29 березня 2013, 15:02
Контактна інформація:

Re: Придбай наліпку - підтримуй ЗСУ. «Асоціація караванерів України»

Повідомлення: # 54667Повідомлення CARAVAN TEAM UA
15 лютого 2023, 11:37

Роботи йдуть, трохи прихворів, жити буду ) але в ночі щось від температури ледь не зварився.. мушу до суботи стати на ноги бо авто буду переганяти. Збір продовжено, трохи не вистачає на запчастини і деякі роботи :(. Десь біля 10К. Авто таки не молоде) але вже все зробили по механіці.
Поки робили мех частину, фоткати не було що, а зараз йде монтаж силових елементів (багажник з кріпленням на запаски) драбина, жорстке зчеплення відкидне), далі на фарбування і ще раз до електрика для встановлення додаткових прожекторів:) вся здача піде в бак і каністру даного авто (smiley)
5218572250034506
PayPal kkrytsun@gmail.com

Аватар користувача
CARAVAN TEAM UA
Глобальный модератор
Глобальный модератор
Повідомлень: 1746
З нами з: 29 березня 2013, 15:02
Контактна інформація:

Re: Придбай наліпку - підтримуй ЗСУ. «Асоціація караванерів України»

Повідомлення: # 54669Повідомлення CARAVAN TEAM UA
15 лютого 2023, 11:38

І ще , питання на засипку, знайомі для зсу питають купити причіп до 1т з тентом, ми поки фізично не встигнемо зробити найближчим часом. Треба самий простий і бу, може щось у когось є?

Аватар користувача
CARAVAN TEAM UA
Глобальный модератор
Глобальный модератор
Повідомлень: 1746
З нами з: 29 березня 2013, 15:02
Контактна інформація:

Re: Придбай наліпку - підтримуй ЗСУ. «Асоціація караванерів України»

Повідомлення: # 54813Повідомлення CARAVAN TEAM UA
31 березня 2023, 18:59

Дякую за інформацію.

Зробив нову тему viewtopic.php?f=12&t=4928
щоб не заважало підтримувати
Ця сім'я вже другий рік видалена з нашого клубу на завжди.

Аватар користувача
peka
CARAVAN TEAM UA
CARAVAN TEAM UA
Повідомлень: 467
З нами з: 29 березня 2014, 17:56
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Придбай наліпку - підтримуй ЗСУ. «Асоціація караванерів України»

Повідомлення: # 54816Повідомлення peka
31 березня 2023, 19:47

Капец!!!



Відповісти

Повернутись до “УКРАИНА”