Михаил Саакашвили

Відповісти
Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Михаил Саакашвили

Повідомлення: # 38522Повідомлення TATU
24 листопада 2016, 22:39

Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: Михаил Саакашвили

Повідомлення: # 38523Повідомлення TATU
24 листопада 2016, 22:49

https://www.facebook.com/groups/8075039 ... 7964472811

Одна из страниц в фейсбуке
Экс - губернатор Одесской области Михаил Саакашвили решил показать нынешней власти красную карточку и агитирует прийти 27 ноября на митинг "ради изменений в стране".

"За два года эта Рада показала, что не хочет и не способна решать жизненно важные для Украины проблемы. Ни одно требование Майдана не было выполнено. Как воровали, так и продолжают воровать.

Как назначали друзей и кумовей, так и продолжают назначать. Мы требуем перевыборов. Это должна быть последняя зима с этим парламентом", - написал Саакашвили у себя на странице в Facebook.
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: Михаил Саакашвили

Повідомлення: # 38538Повідомлення TATU
25 листопада 2016, 14:45

Mikheil Saakashvili
34 мин. ·
Дорогі друзі!
Багато з вас кажуть, що ще не знають про нашу акцію, яка відбудеться цієї неділі, 27 листопада, о 13.00 біля пам'ятника Чорноволу (Музейний провулок 4). Я дуже вдячний вам за репости, але ще раз прошу вас розповісти про цю акцію друзям і знайомим і запросити їх до нас приєднатися!
Як ви, можливо, знаєте, цієї неділі я запрошую людей вийти на вулицю і висловити недовіру до Верховної Ради. Можна довго перераховувати всі причини, але головне - це те, що вже сьогодні, рівно через два роки, нам зрозуміло, що Рада сьомого скликання не здатна стати агентом змін, заради яких народ України героїчно відстоював країну на Майдані в 2013-2014 рр. Ця Рада не прислухається ані до свого народу, ані до рекомендацій міжнародних інституцій. Навіть ті деякі люди, які розуміють критичність моменту, не можуть зрушити цю Раду з мертвої точки. Причина одна - зміни не вигідні ні президенту, ні кланам, що досі керують Україною. Вони хочуть продовжувати красти як раніше, не зважаючи на війну, не зважаючи на відверто погану економічну ситуацію, не зважаючи навіть на цілком очевидний факт того, що наступна революція може обернутися значно більшими втратами. "Остання Зима з цим Парламентом" - назва нашої акції в неділю. Ми хочемо, щоб, в рамках чинного законодавства, були призначені позачергові вибори. Ми хочемо, щоб було змінено законодавство, що дозволить нової крові увійти в наступний парламент.
Коли влада дізналася про майбутній захід цього тижня, нам стали створювати всілякі перепони. СБУ обдзвонила всіх перевізників, щоб перешкодити людям приїхати в столицю. Нам щодня розповідають про підготовку провокацій. Банкова намагається повністю дискредитувати вуличний протест, прикриваючись "планом Шатун". Вони хочуть на наш мітинг привести проплачених тітушек, щоб показати, що ми - куплена акція. Ніколи в своєму житті я не опущуся до участі в проплаченому мітингу. Але я прошу всіх, хто у цю неділю зможе приділити дві години, приєднатися до нас. Я хочу, щоб ми своїми світлими обличчями, своїми посмішками, своєю рішучістю і непідкупністю показали, що ми справжні, на відміну від них.
Приходьте до нас. Ми не збираємося здаватися. Україна буде сучасною і успішною країною. Сьогодні для цього є всі умови. Залишилося тільки організуватися.
Ваш
Михаіл Саакашвілі

Дорогие друзья!
Многие из вас говорят, что еще не знают о нашей акции, которая состоится в это воскресенье, 27 ноября, в 13.00 возле памятника Черноволу (Музейный переулок 4). Я очень благодарен вам за репосты, но еще раз прошу вас рассказать об этой акции друзьям и знакомым и пригласить их к нам присоединиться!
Можно долго перечислять все причины того, почему мы решили собраться, но главное - это то, что уже сегодня, спустя ровно два года, нам понятно, что Рада седьмого созыва не способна стать агентом перемен, ради которых народ Украины героически отстаивал страну на Майдане в 2013-2014 гг. Эта Рада не прислушивается ни к своему народу, ни к рекомендациям международных институций. Даже те немногие люди, которые понимают критичность момента, не могут сдвинуть эту Раду с мертвой точки. Причина одна - перемены не выгодны ни президенту, ни кланам, до сих пор управляющим Украиной. Они хотят продолжать воровать как раньше, не смотря на войну, не смотря на плачевную экономическую ситуацию, не смотря даже на вполне очевидный факт того, что следующая революция может обернуться значительно большими потерями. “Последняя Зима с этим Парламентом” - название нашей акции в воскресенье. Мы хотим, чтобы, в рамках действующего законодательства, были назначены внеочередные выборы. Мы хотим, чтобы было изменено законодательство, что позволит новой крови войти в следующий парламент.

Когда власти узнали о предстоящем в это воскресенье мероприятии, нам стали чинить всяческие перепоны. СБУ обзвонило всех перевозчиков, чтобы помешать людям приехать в столицу. Нам ежедневно рассказывают о готовящихся провокациях. Банковая полностью пытается дискредитировать уличный протест, прикрываясь "планом Шатун". Они хотят на наш митинг привести проплаченных титушек, чтобы показать, что мы - купленная акция. Никогда в своей жизни я не опущусь до участия в проплаченном митинге. Но я прошу всех, кто в ближайшее воскресенье сможет уделить два часа, присоединиться к нам. Я хочу, чтобы мы своими светлыми лицами, своими улыбками, своей решительностью и неподкупностью показали, что мы настоящие, в отличие от них.
Приходите к нам. Мы не собираемся сдаваться. Украина будет современной и успешной страной. Сегодня для этого есть все условия. Осталось только организоваться.

Ваш
Михаил Саакашвили
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: Михаил Саакашвили

Повідомлення: # 38554Повідомлення TATU
28 листопада 2016, 10:58

Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: Михаил Саакашвили

Повідомлення: # 38555Повідомлення TATU
28 листопада 2016, 11:03

‎Marina Baenko‎ в Убийцы и шпионы Путина Порошенко, Наливайченко, Турчинов и К будут казнены
18 мин.
Вчера, 18:51. Саакашвили заявил, что «Шатун» полностью выдуман.

Саакашвили саркастически подчеркнул, что план «Шатун» скрывает за собой еще два плана — «Крадун» и «Болтун».

Бывший губернатор заметил, что громкая история была разработана Администрации Президента специально, чтобы сохранить нынешнее положение дел и иметь возможность воровать деньги из украинского бюджета. При помощи лояльных банковой политиков в Украине пытались развить истерию про «Шатун» и напугать население.

.
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: Михаил Саакашвили

Повідомлення: # 38566Повідомлення TATU
29 листопада 2016, 13:59

‎ в Mikheil Saakashvili - Прем'єр-міністр України
14 ч ·
ВСІ ТЕЛЕКАНАЛИ НАБРАЛИ В РОТ ВОДИ...
Друзі, сьогодні взяв участь в мітингу біля пам'ятника В. Чорноволу, який організував Михайло Саакашвілі, з метою оголошення про створення РНС (Руху нових сил) та окреслення програми дій його Руху на найближчу перспективу.
Що вражає? Попри достатню присутність телекамер, приїхавши додому, не побачив по жодному з телеканалів новини про цей захід. ТЕМНИКИ ВІДНОВИЛИСЯ?
Де ж прославлена об'єктивність каналу 112 ?
Де ж об'єктивність Newsone?
Виявляється, що тут колишні риги заодно із правлячою елітою, тобто, повністю виконують волю Банковоі замовчати цю новину...
Михайло в своєму виступі наголосив на цьому. Щоб показати цю подію в прямому ефірі, вказані канали вимагали оплати, на що отримали відмову. І це абсолютно правильно!
Михайло сказав, що громадська дія не проплачується жодним олігархом, а отже, не має шансів бути показаною телебаченням.
І нехай. Вже не один бандитський режим йшов цим шляхом (як Кучми, так і Януковича), і де вони?
Невже сьогоднішня влада і справді думає, що таким чином загасить те, що розгорається в душах
ПРОСТИХ, ГІДНИХ, НЕПРОПЛАЧЕНИХ ГРОМАДЯН???
НІКОЛИ! ЗАБОРОНЕНА ІНФОРМАЦІЯ Є ЩЕ БІЛЬШ ЖАДАНОЮ!
Присутність сьогодні на мітингу понад 5 тис людей є підтвердженням цьому. А особливо вражає те, що на третій річниці Революції Гідності, громадяни відновили гасло:
БАНДУ ГЕТЬ! СИМВОЛІЧНО? ДУМАЮ, ЩО ТАК!
ТОМУ ЩО ГІДНИМИ НЕ МАЮТЬ ПРАВА КЕРУВАТИ НЕГІДНИКИ!
СЛАВА УКРАІНІ!
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Одессит
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 157
З нами з: 23 липня 2015, 14:16
Звідки: Одесса

Re: Михаил Саакашвили

Повідомлення: # 38600Повідомлення Одессит
05 грудня 2016, 23:36

Не пойму... Тема в поддержку или в осуждение?
KIP GreyLine Special 50 TDB
Зображення

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: Михаил Саакашвили

Повідомлення: # 38604Повідомлення TATU
06 грудня 2016, 12:25

тема для обсуждения.
Каждый для себя решает свое отношение к данной теме.
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: Михаил Саакашвили

Повідомлення: # 38607Повідомлення TATU
07 грудня 2016, 19:00

Были большие надежды после майдана.
Сейчас к политиков которые у власти пора менять чем быстрее тем лучше.
Но на что менять на кого вот в этом тоже проблема.
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: Михаил Саакашвили

Повідомлення: # 38713Повідомлення TATU
27 грудня 2016, 17:51

Можно и у нас навести порядок. суппер

http://youtu.be/tmzjJu8UF_A
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16861
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Михаил Саакашвили

Повідомлення: # 39845Повідомлення adas61
19 березня 2017, 23:32

Саакашвили: Я объявляю войну закарпатским, одесским и донецким уголовникам

http://antikor.com.ua/articles/157889-s ... poroshenko
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16861
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Михаил Саакашвили

Повідомлення: # 39846Повідомлення adas61
19 березня 2017, 23:45

какие последствия настигли Грузию после президентства Саакашвили

http://antikor.com.ua/articles/157676-s ... aakashvili
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16861
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Михаил Саакашвили

Повідомлення: # 39857Повідомлення adas61
20 березня 2017, 20:19

Саакашвілі звернувся до Порошенка: ви і я добре знаємо, що дострокові вибори будуть призначені вже цього року

Це вже навіть не смішно, виявляється, зараз проводяться реформи, а вибори їм будуть заважати.

Якраз в перевибори - це єдиний шанс почати справжні реформи і прикрити корупційні потоки.

Послухайте мене, Петре Олексійовичу, ви і я добре знаємо, що дострокові вибори будуть призначені вже цього року, так що багатостраждальний український народ заслуговує як мінімум того, щоб влада перестала з ним грати в наперстки і чесно розповіла про свої плани.

Mikheil Saakashvili

http://antikor.com.ua/articles/158042-s ... priznachen
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16861
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Михаил Саакашвили

Повідомлення: # 40067Повідомлення adas61
01 квітня 2017, 16:25

Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16861
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Михаил Саакашвили

Повідомлення: # 40261Повідомлення adas61
16 квітня 2017, 21:47


Саакашвили сообщил, что его брату запретили проживать в Украине


КИЕВ, 16 апр — РИА Новости Украина. Давида Саакашвили — брата экс-губернатора Одесской области Михаила Саакашвили — лишили права постоянно проживать в Украине, сообщил политик в Facebook.

«Я вчера узнал, что на основании письма СБУ отменили постоянный вид на жительство моему брату Давиду Саакашвили, и он обязан покинуть Украину», — говорится в сообщении.
«Очень низко», — охарактеризовал сложившуюся ситуацию экс-президент Грузии.

https://news.mail.ru/politics/29443198/?frommail=1
Зображення

Відповісти

Повернутись до “УКРАИНА”