Мукачевская перестрелка

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16878
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Мукачевская перестрелка

Повідомлення: # 29880Повідомлення adas61
20 липня 2015, 01:25

куда хочу туда рулю

http://youtu.be/1QoHqyBGdxI
Востаннє редагувалось 20 липня 2015, 01:30 користувачем adas61, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16878
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Мукачевская перестрелка

Повідомлення: # 29881Повідомлення adas61
20 липня 2015, 01:29

Мукачівці обурені великою кількістю військових, бездіяльністю влади і призначенням Шаранича

http://youtu.be/8cU72G5z5Wk
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16878
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Мукачевская перестрелка

Повідомлення: # 29882Повідомлення adas61
20 липня 2015, 01:34

[b]Ярлик кримінального регіону на Закарпаття повісили з Києва[/b], контрабанди на Закарпатті не більше, ніж в інших прикордонних регіонах - Балога (ВІДЕО)
Ситуацію в Мукачеві навколо конфлікту депутата Михайла Ланя та "Правого сектора" штучно підігрівають з Києва, впевнений місцевий депутат Віктор Балога.
Ярлик кримінального регіону на Закарпаття повісили з Києва, контрабанди на Закарпатті не більше, ніж в інших прикордонних регіонах - Балога (ВІДЕО)
"Фактично ситуація створена штучно. У той же час у Києві бачили, що неадекватно як пан Ланьо, так і неадекватні представники" Правого сектора ". Їх просто зіштовхнули лобами", - сказав він в ефірі "Подробиць тижня" на телеканалі "Інтер".

За словами депутата, після скандалу навколо контрабанди на Закарпаття повісили ярлик кримінального регіону.

"Ця ситуація вигідна швидше за все центральній владі: для того, щоб дестабілізувати ситуацію і вішати ярлики. Дурість якусь несуть - тероризм і нібито контрабанда в Закарпатті більша, ніж на Сході України", - поскаржився Балога.

Тим часом у Мукачеві виявили нову контрабанду сигарет та вибухівки.

http://zakarpattya.net.ua/News/142713-I ... loha-VIDEO

http://youtu.be/Pgdoh_Pxx_8
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16878
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Мукачевская перестрелка

Повідомлення: # 29883Повідомлення adas61
20 липня 2015, 01:36

Балога: Тепер, коли Аваков цитує Ланя як "цінного свідка", стає очевидним, що в Мукачеві мала місце спланована провокація


Народний депутат Віктор Балога в контексті подій у Мукачеві чітко показав спланованість дій міліції по дискредитації "Правого сектора" і його власній, і вказав на безперспетивності такої "політики", що її втілює насамперед міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
Балога: Тепер, коли Аваков цитує Ланя як "цінного свідка", стає очевидним, що в Мукачеві мала місце спланована провокація
"Можливо, хоча б зараз, коли радник Авакова цитує Ланя, як цінного свідка у справі про стрілянину в Мукачеві, до людей дійде, що усе це була чітко спланована провокація з дискредитації "Правого сектору". А за одне - можливість звести рахунки зі мною особисто.

Можливо, до людей дійде і те, що занадто підозріло, коли МВС кидає стільки особового складу і техніки на пошуки кількох "правосєків", але усіма силами вигороджує озброєних фанатів марки Adidas.

Вони діють настільки цинічно, наскільки собі не міг дозволити навіть Янукович у свої найкращі часи. Вони не соромляться будувати версії щодо моєї дискредитації на словах людини, яка уже мала проблеми з законом. Вони уже розрахувалися високою посадою з колишнім керівником міліції Закарпаття, який вдало підставив кількох відморозків, що кинуло тінь на репутацію всього "Правого сектору"", - констатує політик на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

На думку нардепа, "чим більше говорять такі, як Аваков і його радники, тим більше люди розуміють, що це не боротьба з контрабандою. Це боротьба з "Правим сектором", який усім заважає, і з Балогою, чиї рейтинги на Закарпатті перед місцевими виборами багатьом не дають спокою".

"З приводу того, що мені закидають, можу сказати одне. Я завжди допомагав закарпатцям, які боронять нашу державу на Сході. І буду допомагати до пих пір, поки у мене буде така можливість. Коли 128-ма бригада їхала на передову, ми закупили їм все, починаючи від туалетного паперу, закінчуючи принтерами і тепловізорами. Бо чиновники були зайняті дерибаном бюджету. Я допомагав і допомагаю військовим з Криму, які не зрадили присязі і яких направили нести службу на Закарпаття. Я допомагав і допомагатиму тим, хто повернувся з фронту з прораненнями, і на кого забила держава.

І я справді допомагав "Правому сектору" рік тому, як допомагав їм кожен, хто хотів змін на краще. Коли Майдан був у подвійному кільці, я привіз людям більше 1 000 касок і протигазів. Якщо це врятувало хоча б одне життя, значить я уже не марно ходжу по цій землі. І я це робив тоді, коли Аваков і йому подібні не злазили зі сцени, і не могли навіть підвезти дрова.

Зараз ці лузери розгорнули проти мене широкомасштабну кампанію з дискредитації. І вони не перші. Янукович боровся зі мною два роки. У нас відбирали мандати, нас змушували вступити в Партію регіонів. Але поламали зуби. Закарпаття було єдиним в Україні, де "регіонали" не почували себе в комфорті. І це був той період, який Аваков спокійно провів у Італії. Але ми не втекли, ми залишилися тут і захищали кожного закарпатця.

З тих людей, які тоді працювали проти нас, один зараз в Ростові, чи де він там, інший - в Москві. Вони теж думали, що зловили Бога за бороду, але час усе розставив на свої місця. І якщо хабарники та зрадники ставлять мені палиці в колеса - це ще одне підтвердження того, що я на правильному шляху. Головне, щоб поки я його пройду, вони повністю не загубили країну. Бо я з Мукачева ніколи нікуди не виїжджав. Я тут жив і буду жити. А у них маршрути уже давно прораховані", - пише В.Балога.

http://zakarpattya.net.ua/News/142690-B ... ovokatsiia
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16878
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Мукачевская перестрелка

Повідомлення: # 29884Повідомлення adas61
20 липня 2015, 01:57

Поблизу Ужгорода через показаний середній палець виник конфлікт між населенням і військовослужбовцями Нацгвардії (ВІДЕО)

http://zakarpattya.net.ua/News/142719-P ... atshvardii

Події, які останнім часом відбувалися у Закарпатській області, привернули увагу не тільки усієї країни, але й інших держав. Після низки змін в керівництві ОДА та силових структурах області, у наш край приїхала численна сучасна військова техніка з бійцями Національної гвардії, які роз’їхалися по області. Один з напрямів, куди поїхали військові – це Великоберезнянщина, де за різними версіями мали затримувати представників Правого сектору, які були причетними до мукачівських подій. Звісно, до такого приїзду чимало жителів поставилися досить насторожено, адже Закарпаття завжди вважалося мирним краєм і нікому не хотілося ще однієї АТО. І ось конфлікт, який, здавалося б, виник на рівному місці.
Поблизу Ужгорода через показаний середній палець виник конфлікт між населенням і військовослужбовцями Нацгвардії (ВІДЕО)
У селі Кам’яниця Ужгородського району автомобіль «БМВ» їхав через залізничний переїзд і був на головній дорозі. З боку Перечина прямувало кілька броньовиків з бійцями Нацгвардії. Відтак, маючи перевагу, іномарка не пропустила БТР-и, на яких зверху навіть були кулемети. Один з пасажирів легковика показав, що військових не збираються пропускати, і згодом, вказав середній палець. За якусь мить нацгвардійці вискочили з броньовиків і, витягнувши водія і пасажира, звалили їх на землю та стали бити ногами.

Ці події побачили не тільки декілька місцевих мешканців, але й водії авто, що проїжджали. Це викликало в людей неабияке обурення і за десяток хвилин біля залізничного переїзду зібралося чимало народу.

Відтак на місце події приїхали працівники міліції. Вони застали чималий обурений натовп, міліцію та кілька броньовиків, на яких зверху був боєць, що час від часу повертався з кулеметом навсібіч.

Згодом усі броньовики з місця пригоди відпустили і вони поїхали у напрямі Ужгорода під крики «Ганьба!».

– Ми їхали головною дорогою і броньовики нас не пропускали. – емоційно розповідає Михайло. – Я був пасажиром у «БМВ» і це мене обурило: чому військові не хочуть дотримуватися закону. Я показав, що ми дорогу їм не уступимо. Коли ми зупинилися, нас із водієм витягнули з автомобіля і стали ламати руки. Подивіться, яка у мене обдерта спина. І це наші патріоти…

– Я їхав головною дорогою, а з боку Перечина три броньовики. – розповідає водій «БМВ» Віталій. – Коли я зупинився, то із броньованого джипа вискочили четверо бійців, які нас із Михайлом насильно витягнули з автомобіля і стали бити ногами. Далі нацгвардійці стали нас допитувати: хто ми такі, куди їдемо… Одному з них я дав рішучу відсіч. Після цього з іншого джипа до нас підскочило ще четверо військових, які нас звалили обличчям в асфальт і стали бити ногами. Після цього вони… зробили в моїй машині обшук, після якого з салону зникла бита, 70 доларів та 57 гривень.

Підполковник Нацгвардії надати коментарі нашому виданню відмовився. Працівники міліції, які приїхали на кількох авто, розповіли, що військові пояснили: їм із «БМВ» показали «фак» і через це вони зупинилися біля іномарки. Наразі правоохоронці допитують всі сторони цього конфлікту.

– Національна гвардія приїхала сюди на такій сучасній техніці, якої й близько немає на передовій, – розповідає свідок Андрій, який став свідком цієї пригоди. – Але чомусь вони приїхали на ній в мирний регіон. На місці події нацгвардійці з особливим цинізмом (а там спочатку були жінки й діти) тримали пальці на спусковому гачку автоматів, залякуючи мирне населення, що не мали права цього робити. Вони вели себе досить зухвало і нападали на чоловіків. А якби випадково вистрелили. Уявляєте собі наслідки?..

– Серед цих військових окремі були напідпитку, – розповідає жителька с. Кам’яниця Марія. Навіть страшно було дивитися, що вони зверху направляли кулемети по кругу. Це ж не АТО, а мирний регіон. Мені дуже хочеться, щоби Національна гвардія викликала в людей повагу, а не страх. Наразі, на місці пригоди залишилися міліціонери та чимало людей, які обурювалися діями бійців Нацгвардії. Поки що лише залишається сподіватися, що компетентні органи та влада уважно вивчать цю конфліктну ситуацію і притягнуть винуватців до відповідальності.

Увага, ненормативна лексика!

http://youtu.be/y-X-AP2TQ3A
Востаннє редагувалось 20 липня 2015, 02:01 користувачем adas61, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16878
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Мукачевская перестрелка

Повідомлення: # 29885Повідомлення adas61
20 липня 2015, 02:00

Шаранич "включив дурня" з підвищенням і обурений ставленням суспільства до міліціонерів, "які діяли правильно"
Колишній начальник УМВС України в Закарпаській області Сергій Шаранич не підтверджує свого призначення на посаду першого заступника начальника Департаменту карного розшуку МВС України. Окрім того, наразі не підписано його заяву на звільнення.
Шаранич "включив дурня" з підвищенням і обурений ставленням суспільства до міліціонерів, "які діяли правильно"
Про це він повідомив Тимчасову слідчу комісію, яка почала сьогодні роботу на Закарапатті, розповів народний депутат, член комісії Андрій Тетерук.

«Коли ми запитали його про підвищення, він відповів, що на сьогодні є тільки «написана моя заява на звільнення». Я не можу підтвердити ні призначення, ні те, що він звільнений», – зазначив Тетерук.

Окрім того, за словами нардепа, Шаранич глибоко ображений ставленням суспільства до співробітників МВС, які, на його переконання, в інциденті в Мукачевому, діяли правильно.

«На сьогодні є написана заява про звільнення, тому що він дуже обурений, як ставляться до співробітників міліції, які, на його думку, діяли відповідно до законів і адекватно реагували на ту загрозу, яка відбувалася на зустрічі із представниками «Правого Сектору» із представниками народного депутата Михайла Ланьо», – розповів Тетерук.

http://zakarpattya.net.ua/News/142686-S ... y-pravylno
Зображення

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: Мукачевская перестрелка

Повідомлення: # 29891Повідомлення TATU
20 липня 2015, 09:51

Ситуация накаляется очень серьезно.

Имеют нас опять к сожалению.
И по серьезней чем янукович.
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
Shop TATU group
Администратор
Администратор
Повідомлень: 1654
З нами з: 04 листопада 2013, 15:38
Звідки: г. Чоп, ул. Головна, 29А

Re: Мукачевская перестрелка

Повідомлення: # 29895Повідомлення Shop TATU group
20 липня 2015, 11:04

adas61 писав: Конфлікт між населенням і військовослужбовцями Нацгвардії в с.Кам'яниця неподалік Ужгорода (ВІДЕО)

Такой техники в АТо нету, а тут спокойно ***** по Камянице-Перечину катаются.....
Караванерский интернет магазин: www.tatugroup.com.ua Велосипедный интернет магазин: www.tatugroup.com.ua
МТС моб. +38099-321-00-71

Аватар користувача
gazel-50
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 241
З нами з: 22 лютого 2012, 20:28

Re: Мукачевская перестрелка

Повідомлення: # 29897Повідомлення gazel-50
20 липня 2015, 15:17

А еще пол-года назад вам нравились добровольцы.А вообще парадокс одни "герои" прячутся в лесу,другие их ловят.

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16878
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Мукачевская перестрелка

Повідомлення: # 29899Повідомлення adas61
20 липня 2015, 17:02

наша пісня гарна,нова-починаєм її знову...

всё.уже думал,что человека попустило.так нет.опять

а каким краем тут добровольцы?
или читать сложно?-Конфлікт між населенням і військовослужбовцями Нацгвардії!!!!
читайте по буквам!!!! может дойдёт!
точно,как в пословице-смотрит в книгу ,видит фигу.

тут или патология или провокация.

я смотрю тут как на картинке,для некоторых роса Божья!
Вкладення
600x392.jpg
(12 Кіб) Завантажено 37 разів
Востаннє редагувалось 20 липня 2015, 17:37 користувачем adas61, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16878
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Мукачевская перестрелка

Повідомлення: # 29900Повідомлення adas61
20 липня 2015, 17:05

gazel-50 писав: А еще пол-года назад вам нравились добровольцы.А вообще парадокс одни "герои" прячутся в лесу,другие их ловят.
Вкладення
Br466GOCEAA4MvM0.jpg
comics_Prof-Preobrazhenskij_orig_1344500610.png
Зображення

Аватар користувача
gazel-50
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 241
З нами з: 22 лютого 2012, 20:28

Re: Мукачевская перестрелка

Повідомлення: # 29902Повідомлення gazel-50
20 липня 2015, 19:01

Правый сектор это добровольцы,нац. гвардия,в основе своей,тоже добровольцы.И я не злорадствую и не радуюсь.Мне тут жить,а как ехать в Мукачево в замок Поланок если в окрестностях стреляют,во Львове взрывают гранаты.Ночуем ведь на заправках,в чистом поле.В январе 2014 проехали до Берегового и ночевали где попало.А сейчас как ехать.А последний конфликт,хорошо без стрельбы,между легковой и колонной нац.гвардейцев.И если верить населению нац.гвардейцы с запахом алкоголя,чего от пьяного ждать.

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16878
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Мукачевская перестрелка

Повідомлення: # 29905Повідомлення adas61
20 липня 2015, 19:26

gazel-50 писав: Правый сектор это добровольцы,нац. гвардия,в основе своей,тоже добровольцы.И я не злорадствую и не радуюсь.Мне тут жить,а как ехать в Мукачево в замок Поланок если в окрестностях стреляют,во Львове взрывают гранаты.Ночуем ведь на заправках,в чистом поле.В январе 2014 проехали до Берегового и ночевали где попало.А сейчас как ехать.А последний конфликт,хорошо без стрельбы,между легковой и колонной нац.гвардейцев.И если верить населению нац.гвардейцы с запахом алкоголя,чего от пьяного ждать.

а если мне в Донецк надо ехать или в Луганск мне то же тут сопли распускать ? или второй год плакаться перед всеми.

Мы все в одинаковом положении.

сколько можно тошнить? как маленькая девочка,которой хуже всех.я дурею!!!!
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16878
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Мукачевская перестрелка

Повідомлення: # 29906Повідомлення adas61
20 липня 2015, 19:32

gazel-50 писав: Правый сектор это добровольцы,нац. гвардия,в основе своей,тоже добровольцы.И я не злорадствую и не радуюсь.Мне тут жить,а как ехать в Мукачево в замок Поланок если в окрестностях стреляют,во Львове взрывают гранаты.Ночуем ведь на заправках,в чистом поле.В январе 2014 проехали до Берегового и ночевали где попало.А сейчас как ехать.А последний конфликт,хорошо без стрельбы,между легковой и колонной нац.гвардейцев.И если верить населению нац.гвардейцы с запахом алкоголя,чего от пьяного ждать.
может новость-
и в Харькове,и в Одессе,и в Николаеве,и в Сумах сейчас взрывают.и по всей Украине !!!
и все ездят. а тут-
любая тема-добровольцы виноваты.
кто обделался?-невестка...
представляю,как он окружающим мозги выносит...
Вкладення
34t.jpg
(12 Кіб) Завантажено 33 разів
Востаннє редагувалось 20 липня 2015, 19:37 користувачем adas61, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Аватар користувача
gazel-50
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 241
З нами з: 22 лютого 2012, 20:28

Re: Мукачевская перестрелка

Повідомлення: # 29909Повідомлення gazel-50
20 липня 2015, 20:00

Взрывают немного и у нас.Но такой открытой перестрелке слава богу пока нет.А в Донецк или Луганск можете ехать,только через Россию.Во тоже парадокс,Украина не

Відповісти

Повернутись до “УКРАИНА”