новости в Украине

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 33229Повідомлення adas61
13 грудня 2015, 15:14

Не придумане: У бабусі, що шукає залишки їжі на смітнику, виявилося більше гідності, ніж у багатьох успіших українців
неділя,
13 грудень 2015, 11:38

Їх багато навколо: стареньких, літніх людей, які намагаються ледве зводити кінці з кінцями.

Про зустріч із бабусею, яка шукала щось поїсти на смітнику, розповіла на своїй сторінці у Facebook Оля Шиленко, зазначають Патріоти України.

Выхожу из супермаркета с пакетом продуктов в руках и, пройдя пару метров, вижу старенькую бабушку, которая роется в мусорном баке возле черного входа.

Дрожащими руками она достает на поверхность кусок черствого хлеба и отряхивает его так бережно, словно это - бесценное сокровище, на которое она и рассчитывать не могла.

А у меня - сердце в клочья, душа наизнанку.

И почему-то так бесконечно стыдно...

Вынимаю из кошелька денежку и подхожу к ней.

- Возьмите, пожалуйста, - говорю громко и протягиваю купюру.

Бабушка поворачивается ко мне, смотрит глазами полными достоинства и спокойно отвечает:

- Спасибо вам большое, девушка, но я - не попрошайка. Не возьму.

Я растерянно переминаюсь с ноги на ногу, но не сдаюсь:

- Ну, пожалуйста. Сделайте мне одолжение.

- И в чем одолжение? - горделиво спрашивает она.

Я на мгновение зависаю, понятия не имея, что на это ответить, и вдруг начинаю нести полную чушь:

- Вы понимаете, мне муж дал денег и сказал, чтобы я пошла в магазин и всё потратила. И чтобы сдачу домой не приносила. А у меня вот осталось, и я не знаю, как быть, что делать...

- Это звучит странно.

- Да, я знаю.

- Только что придумала?

- На одном дыхании.

Я густо краснею, а бабушка расплывается в улыбке и делает шаг вперед.

Она берет денежку, кладет себе в карман и подчеркнуто вздыхает:

- Ну, так и быть, выручу.

Глаза её становятся влажными.

Я киваю старушке с благодарностью, поднимаю свой пакет и ухожу.

Маленькая фигурка остается далеко позади меня, а я иду и с трудом сдерживаюсь, чтобы не зареветь.

Я пишу об этом тут, чтобы (в десятый, в сотый, возможно, в тысячный раз) напомнить вам, как важно оглядываться вокруг и быть внимательными.

Потому что (как бы банально это не звучало) есть такие бабушки - маленькие, тихие и очень гордые, - которые сами никогда не попросят (а, может, их ещё и уговаривать придется), но очень нуждаются в нас
.

http://patrioty.org.ua/blogs/ne-pryduma ... 02306.html
Зображення

Аватар користувача
gazel-50
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 241
З нами з: 22 лютого 2012, 20:28

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 33237Повідомлення gazel-50
13 грудня 2015, 17:08

Grey писав:
gazel-50 писав: Эко вас понесло.Учите историю.Куликово поле,Ледовое побоище(крестоносцы),Петр-1(шведы под Полтавой),Бородино(французы под Москвой),вторая мировая(вообще Европе помогли).А вот "успехи" УПА во второй мировой-дивизия СС Галичена,Волынская резня (где поляков вырезали от мало до велика).Ну это история,это все было.Взяли курс на Европу-двумя руками за.За тот порядок,за ту частоту на улице,за ту экономику.Только я не пойму это будут делать у нас европейцы?Скорей всего нет,значит мы у себя дома должны просто работать по европейским нормам.Говорить можно много и долго,только нужно просто делать.
Тепер зрозуміло стало з ким спілкуюся.... я також вивчав "історію" у школі за часів срср, але мені було мало цієї відверто брехливої історії і після розвалу совка почав вивчати дійсно історію, а не совкову пропаганду (а зараз рассєйску).... стосовно історії України.... можете для власного розвитку поцікавитися, що робили "асфабадітєлі" останні 100 років на теренах України.... скільки мільйонів життів було заморено голодом, знищено, закатовано, згвалтовано.... також можете передивитися документальні докази тих самих катувань, гвалтувань, убивств на сході України за час так званої АТО.... якщо не дійде і після цього усього - то краще покиньте даний ресурс де усі "упоротиє бЕндєри", а лиш один "істінний асвабадітєль із рускаго міра", для чого так гєроічєскі мучитися?...
З.І. Цікаво де проживає такий "барєцзарускаюсправєдлівасть" бо у профілі не вказано....
А в АТО не все так однозначно.По нашим СМИ можете посмотреть на действия батальонов "Азов","Донбасс".Уродов везде хватает.А живу на востоке,меня на этом сайте знают.

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 33238Повідомлення adas61
13 грудня 2015, 17:21

всё.дебаты закончили и все дружно возвращаемся к теме- Новости в Украине мудрость
Зображення

Аватар користувача
gazel-50
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 241
З нами з: 22 лютого 2012, 20:28

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 33239Повідомлення gazel-50
13 грудня 2015, 17:24

Согласен.

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 33244Повідомлення adas61
13 грудня 2015, 20:47

Прокуратура порушила справу проти депутата за наругу над державним гімном України
п’ятниця, 11 грудень 2015, 5:55

Прокуратура Миколаївської області розпочала провадження стосовно депутата обласної ради, екс-комуністом, що прописався у новій політичній партії.

Патріоти України повідомляли про скандальний випадок з депутатом миколаївської області Миколою Скорим. Наразі за фактом порушено кримінальну справу, повідомляє прес-служба прокуратури.

«За зверненням голови Миколаївської обласної ради прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за фактом http://patrioty.org.ua/politic/prokurat ... 02101.html
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 33245Повідомлення adas61
13 грудня 2015, 20:58

Міхо працює: На Одеській митниці мінімальні тарифи знизилися майже в 7 разів

п’ятниця, 11 грудень 2015, 12:12

Також спростилася процедура оформлення вантажу для перевізників.

Витрати перевізників знизилися в 7 разів завдяки реформам Одеської митниці. Про це розповів заступник генерального директора Асоціації міжнародних експедиторів України Віктор Берестенко під час антикорупційного форуму в Одесі, передають Патріоти України з посиланням на Економічну правду.

За його словами, неналежна транспортна інфраструктура і ситуація в транспортній галузі роблять Одеську область невигідною для перевізників. Однак сьогодні можна спостерігати певні зрушення. Берестенко розповів, що до початку реформ в Одеській митниці мінімальна вартість послуг оформлення вантажу для перевізників становила 170 доларів США. І ця сума була прив'язаною саме до іноземної валюти.

"Сьогодні деякі послуги безкоштовні, а ті, за які платити потрібно - прив'язані до національної валюти. Зараз ми платимо мінімум 580 гривень", - зазначив Берестенко. "Тобто, результат роботи команди на Одеській митниці менше ніж за місяць - це зменшення витрат в 7 разів, спрощення процедури та менша кількість перевірок. Крім того, це ціна в національній валюті, що дозволяє нам планувати діяльність, фіксувати ціни, фіксувати контракти також в національній валюті", - пояснив він.

На думку Берестенка, корупцію можна перемогти тільки в тому випадку, якщо усунути причини її виникнення і зробити так, щоб не знайшлося більше шляхів для відновлення корупційних схем. Занадто високий рівень бюрократизації, умисні бар'єри, завищена кінцева вартість держпослуг, призводять до того, що окремим суб'єктам вигідніше вирішувати питання завдяки хабарам.

http://patrioty.org.ua/ecomomic/mikho-p ... 02127.html
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 33247Повідомлення adas61
13 грудня 2015, 21:13

ухмылка вопрос-а чего их "БЕРКУТ" НЕ РАЗГОНЯЕТ? ухаха


"Не хватает таких же митингов под Генпрокуратурой, СБУ, судами", - Бутусов про міліцейський пікет у столиці
неділя, 13 грудень 2015, 20:58
Початок рішучих реформ завжди супроводжується великою кількістю невдоволених.

Зображення

"Митинг уволенных милиционеров под МВД - это самая яркая и наглядная реклама реформ в Украине. С почином! Ходят зловещие слухи, что нанятые Аваковым студенты с битами и добробаты в полной боевой экипировке готовятся разогнать мирную акцию", - написав на своїй сторінці у "Фейсбук" журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

Надеюсь, этого не произойдет, и уволенные поставят палатки и обустроятся без помех. Визуально не хватает бочек, фонариков и шин. Информирую всех уволенных, что с 1 января зарплата в вооруженных силах и в Нацгвардии для солдата будет составлять 7 тысяч гривен, плюс надбавка за службу в АТО - это значительно больше, чем зарплаты в милиции.

Очень не хватает таких же митингов под Генпрокуратурой, СБУ, судами, фискальной службой, Генштабом. Не дорабатываете по реформам, не дорабатываете...


http://patrioty.org.ua/blogs/ne-khvatae ... 02358.html
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 33248Повідомлення adas61
13 грудня 2015, 21:16

народ митинг комментирует
Вкладення
Screenshot_84.jpg
(12 Кіб) Завантажено 31 раз
Screenshot_83.jpg
(12 Кіб) Завантажено 32 разів
Screenshot_82.jpg
(12 Кіб) Завантажено 35 разів
Screenshot_12.jpg
(12 Кіб) Завантажено 22 разів
Зображення


Аватар користувача
gazel-50
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 241
З нами з: 22 лютого 2012, 20:28

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 33268Повідомлення gazel-50
14 грудня 2015, 10:01

По митингу под стенами МВД.Как всегда на хорошее мероприятие,очистка милиции,ложка дегтя.По сюжету из Чрезвичайних новин уволили задним числом женщин-матерей одиночек,беременных.По закону этого не должно быть.

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 33304Повідомлення adas61
14 грудня 2015, 16:02

"Інший рівень людяності": Емігрантка з РФ пояснила, чим відрізняються українці та росіяни
понеділок, 14 грудень 2015, 14:47

Росіянка підкреслила, що відкритість та доброзичливість - це сутнісна особливість українського народу.

Російський телепродюсер Катерина Макаревич, яка емігрувала з Москви до Києва, вважає українців більш відкритим і доброзичливим народом. Таку думку вона висловила в інтерв'ю Радио Свобода, повідомляють Патріоти України.

"Я повинна сказати, що українці - інші. Я вважала, що ми дуже схожі, але це не так. Українці більш відкриті, більш доброзичливі і більше волелюбні. Можливо, це пов'язано з тим, що пройшов Майдан.

Тут простіше налагоджувати нові стосунки. За цей тиждень у мене більше 30 контактів нових з'явилося, мені люди дають свої телефони і кажуть: "Катя, будь ласка, звертайся, ми тобі будемо допомагати, чим можемо".

Тобто тут люди готові відкрито тобі дати невеликий карт-бланш довіри і подивитися, чи заслуговуєш ти його. Це не так, як у Москві, де тебе постійно в чомусь підозрюють", - поділилася враженнями Макаревич.

"Мені здається, цей принцип, який прийшов до нас ще з совка, "довіряй, але перевіряй", в Москві видозмінився, став "не довіряй - перевіряй". А в Україні довіряють, а далі все вже залежить від тебе.

Мені потрібно було знайти податкову, і я просто підходила до незнайомих людей, мені пояснювали, діставали карту, показували, куди мені йти. Тобто схоже на Європу, де люди більш доброзичливо ставляться до незнайомців.

Напевно, ключова відмінність, яку тут я відчула: відкритість і простота, при цьому простота не так, як її розуміють в Москві, наївність якась, а інший рівень людяності", - вважає вона.

Росіянка також зазначила, що українці розрізняють поняття "держава" і "країна".

"Ставлення до росіянина, який приїхав до Києва, навпаки позитивне. Я коли перші два рази їздила сюди на розвідку, спілкувалася з таксистами, і, коли я говорила, що я з Росії, перше запитання було: не страшно? І сміялися. Тому що всі чудово розуміють, як державна пропаганда накручує людей в Росії.

І багато хто, коли бачать росіян, які приїжджають в Україну, ставляться з повагою: молодець, респект, ти не побоялася, ти приїхала. Зрозуміло, що люди, які захоплюються політикою Путіна, сюди навіть ногою не ступлять.

Тому тут йде розмежування: люди, які приїжджають, - це наші друзі, ми їм будемо допомагати скільки можемо. Щирість і відкритість, напруженості взагалі немає. Єдине, що коли людина приїжджає з Москви - це відразу зчитується з акценту. Мене з самого початку попереджали: як тільки відкриваєш рот, відразу розуміють, що ти з Москви", - додала вона.

Катерина Макаревич ще раз підкреслила, що в Україні люди "відкриті, більш доброзичливі, це сутнісна особливість українського народу".

"У Москві вважається, що закритий - значить захищений, показувати свої емоції - це показувати слабкість. Тут, навпаки, душа нарозхрист, тобі довіряють, вітають.

У Росії спочатку закрита система, яка не дозволяє швидко з'являтися якимось змінам. Молодь в Росії не може прорватися на значні посади через те, що верхівка вже зайнята, владу ніхто не хоче віддавати.

Це на різних рівнях: і у владних структурах, і на більш низьких. Молоді прорватися і внести свіже повітря не дають. Через це система сама по собі дуже швидко застаріває ... Україна простіша, тому що тут і люди інші, і система сама по собі більш відкрита. Те, що тут люди захотіли йти в Європу, - це вже багато про що говорить. У Росії, особливо зараз, таке уявити складно", - зазначила вона.

"Я думаю, що тут різниця в двох площинах - в характері українців і росіян і у владних системах. Це дві основні причини, чому Україна дуже швидко рухається в європейську сторону, а в Росії все дуже повільно і рухається в азіатчину. Закрита система вигідна владі в Росії ", - резюмувала емігрантка.

http://patrioty.org.ua/society/inshyi-r ... 02439.html
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 33305Повідомлення adas61
14 грудня 2015, 16:06

Українці сплачуватимуть газ за новою системою з весни
понеділок, 14 грудень 2015, 14:40

Нова система оплати набуде чинності з квітня наступного року.

Згідно нової системи, жителі почнуть виплачувати газові квитанції за двома договорами: щомісячні фіксовані суми "за доступ до потужності" на користь розподільної компанії (мається на увазі облгаз), а також ціну відібраного об'єму газу на користь компанії-постачальника. Таку інформацію надав Мирослав Боднар, учасник робочої групи з розробки законодавчої бази у газовій сфері, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Абонентська плата за доступ до розподільної трубі "буде від 17 до 29 гривень на місяць. Залежно від того, який у вас лічильник і які прилади: якщо тільки плита - 17 гривень, якщо котел - 29 гривень. Так, недоліки є - в деякі моменти "газ не споживаю, а платити потрібно", але ж і систему підтримувати в готовності необхідно постійно ", - заявив Боднар.

http://patrioty.org.ua/ecomomic/ukraint ... 02438.html
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 33310Повідомлення adas61
14 грудня 2015, 16:33

злость

очень интересно...
завтра то же самое можно сделать с водой-подходят трубы,их надо обслуживать. плати,канализация-аналогично,отопление-в том же духе. электроэнергия-провода то же ведь обслуживать надо. мобильная и телефонная связь-за вышки и провода. за телевизор-вышки и кабель.
далеко можно зайти.
по ж.д. вообще интересно-плати отдельно за вагон,рельсы,пользования станциями,локомотив, контактные сети...
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 33315Повідомлення adas61
14 грудня 2015, 17:36

Чому бідні? Бо дурні. Краткий анализ факторов, влияющих на благосостояние населения

http://businessviews.com.ua/ru/economy/ ... enija-890/
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 33316Повідомлення adas61
14 грудня 2015, 17:43

Это отрезвляющее видео хорошо объясняет, почему проблему следует искать в нас самих,

http://businessviews.com.ua/ru/economy/ ... utine-198/
Зображення

Відповісти

Повернутись до “УКРАИНА”