новости в Украине

Аватар користувача
gazel-50
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 241
З нами з: 22 лютого 2012, 20:28

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 30958Повідомлення gazel-50
31 серпня 2015, 16:44

Как теперь события трактовать.На том майдане милиция -"преступники",на сегодняшних событиях -защитники режима.Куда деваться бедной милиции.По новостям вроде один погибщий,несколько десятков раненых.

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 30963Повідомлення adas61
31 серпня 2015, 19:37

.
Вкладення
Screenshot_441.jpg
(12 Кіб) Завантажено 59 разів
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 30964Повідомлення adas61
31 серпня 2015, 19:38

Вкладення
Screenshot_442.jpg
Зображення

Аватар користувача
kumatushki
Старожил
Старожил
Повідомлень: 1045
З нами з: 13 травня 2013, 01:48

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 30976Повідомлення kumatushki
01 вересня 2015, 09:30

После масовых растрелов на Майдане до сих пор никто не понёс наказание не смотря на огромное количество видео, фотоматериала и другую доказательную базу. А сдесь сразу и кто бросал гранату, и кто помагал, и кто приказал...

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 31004Повідомлення adas61
02 вересня 2015, 14:45

Вкладення
Screenshot_457.jpg
Screenshot_456.jpg
Screenshot_455.jpg
Screenshot_454.jpg
Screenshot_453.jpg
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 31022Повідомлення adas61
02 вересня 2015, 22:51

петиция про....

Закон про громадянство та про позбавлення громадянства

https://petition.president.gov.ua/petition/222
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 31046Повідомлення adas61
03 вересня 2015, 12:07

.
Вкладення
Screenshot_221.jpg
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 31051Повідомлення adas61
03 вересня 2015, 13:14

Одним из главных виновников вчерашней трагедии под Верховной Радой является президент – политолог

Одним из главных виновников вчерашней трагедии под Верховной Радой является президент – политолог
Как ранее сообщало издание МИР, Верховная Рада одобрила в первом чтении скандальный законопроект о внесении изменений в Конституцию в части децентрализации власти.

Это решение вызвало жаркий протест собравшихся под Радой митингующих, который перерос в жестокое столкновение с бойцами Нацгвардии. В результате столкновения один из протестующих бросил в сотрудников МВД боевую гранату, — от осколочных ранений уже скончались в больнице двое бойцов Нацгвардии. На данный момент в больницах находится свыше 130 пострадавших.

Что именно повлекло за собой кровавую бойню под стенами Рады, рассказал в эксклюзивном комментарии изданию МИР политолог Виктор Небоженко.

«Я думаю, что одним из главных виновников вчерашней трагедии под Верховной Радой является сам президент. Дело в том, что сейчас почти нет никакой обратной связи, то есть Порошенко не хочет вести разговор с людьми, после чего они приходят под Раду», — считает Небоженко.

«В это же время президент занимается явно не тем, чем ему следует. В такое сложное время Украине нужна централизация, а не децентрализация и не изменения к Конституции. Он даже не пытается никого обмануть, и мы видим, как депутатов просто ломают об колено в Раде.

Для нас уже очевиден факт, что радикальные настроения становятся сильнее и народ переходит к делу. Вчерашние события засвидетельствовали, что мы перешли некую черту. Я имею в виду, что третьего Майдана не будет, люди будут просто хвататься за оружие. Ведь то, что произошло вчера под Радой – это событие намного более радикальное, чем столкновения на Майдане. Самих по себе http://www.coruption.net/component/k2/i ... -politolog
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 31064Повідомлення adas61
04 вересня 2015, 01:03

Брати Капранови
4 ч ·

Доступно про Конституцію

(єдине в тексті нецензурне слово можна замінити мімікою та жестами)

У двері дзвонять
- Драстуйте. Нам треба ви%бати вашу дружину.
- Що?
- Не хвилюйтеся. Справа в тому, що ми вже пообіцяли, а обіцянки треба виконувати.
- Що значить, пообіцяли? Кому пообіцяли?
- Дуже серйозним людям. Ви їх знаєте, від них багато залежить. Так що виходу немає.
- Зачекайте, але ж це МОЯ дружина.
- От-от, саме тому ми і звертаємося до вас. Ви ж розумна людина, повинні підтримати.
- Я? Підтримати?
- Звісно. Ви же знаєте, що там на вулиці гопники, вони на вашу дружину завжди дивилися, постійно приставали, знаєте?
- Знаю.
- Ну так от, щоб вони цього не зробили, ми пообіцяли її захистити.
- То й захищайте!
- Якби все було так просто! Ми самі проти гопників не встоїмо, у них ціла банда, так оце ж звернулися до впливових людей, щоб захистили, ну й довелося пообіцяти… Ви не переживайте, їй сподобається!
- Що сподобається?
- У нас закордонні фахівці, комісія. У нас досвід. От побачите, все буде добре.
- Та йдіть ви!
- Це ви даремно. Бачите, оно гопники сидять на лаві, і морди у них кислі? Бо знають, що тепер вона їм не дістанеться, бо це ж вони хотіли її згвалтувати, а у ми все зробимо мирно і за згодою.
- За якою іще згодою?
- За вашою, звісно! Ви ж чоловік, маєте такі речі погоджувати.
- А якщо ні?
- Це буде дуже погано. Про це навіть думати не можна. Бачите, гопники сидять на лаві? Якщо ми не будемо виконувати обіцянки, впливові люди відмовляться нам допомагати, і тоді знаєте, що буде? Гляньте на їхні кримінальні морди!.. І ваш сусіда-алкоголік…
- Що мій сусіда-алкоголік?
- Ну, ви ж знаєте, що тут без нього не обійшлося. Так от він дуже незадоволений нашим з вами рішенням.
- Яким рішенням?
- Ви тільки не нервуйте. Давайте поговоримо як дорослі люди.
- Давайте.
- Ви ж з жінкою останнім часом живете так собі. Сварки, непорозуміння…
- Ну і?
- Ну а жінка, яку задовольнили сексуально, одразу стає іншою – уважною, ніжною, і за чоловіка піклується. Читали про таке?
- Читав.
- Отож. Ну і ви ж теж не янгол, від неї погулювали, правда?
- Але…
- Ну а сусіда-алкоголік? Чуєте, як він за дверима вовтузиться? Переживає, що з цього вийде. А ми з вами його надуримо і всі побачать, що він за чмо.
- А так хіба не бачать? І як ми його надуримо?
- Все дуже просто. Він думає, що так тепер буде завжди, а ми його надуримо. Бо зможемо ухвалювати рішення, які захочемо, за дверима, у вашій квартирі, і йому до цього зась.
- До чого тут сусіда?
- А до того, що ваша жінка, пробачте за відвертість, зовсім не королева краси, і характер у неї в мамочку, тобто у тещу вашу. Скажете, ні?
- Ну, певною мірою…
- Так чому б не попробувати все змінити?
- Як змінити?
- Що значить, як? Ми ж з цього почали! Зараз разом із вами ухвалимо рішення, обговоримо процедуру, і все буде добре. Ми вас запевняємо! І не тільки ми – осьо зі мною психологи, консультанти, юристи, бачите, скільки кваліфікованих і порядних людей зібралися, щоб уладнати ваші з дружиною проблеми.
- Наші з дружиною проблеми? У нас із дружиною немає проблем!
- Як немає? Ви ж самі казали, що в неї характер в мамочку, і що не красуня, і сваритеся. Це ж хіба не проблеми?
- Ну, їх можна вирішити інакше…
- Не факт. А потім, якщо зараз випала така нагода, то чому б не зробили все гамузом? Одразу. Чик – і все!
- Що значить «чик»?
- Ні, звісно, не «чик», це я неправильно висловився. Швидше «раз»… ні не раз… А так: раз-два-раз-два-раз-два… і все. Ну, ви розумієте. У нас все законно. Все за згодою.
- Чиєю згодою?
- Вашою. Ви ж згодні? По обличчю бачу, що згодні. Ну й добре. Процедуру запустили, відступати пізно… заходимо, хлопці, заходимо


Зображення


Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 31067Повідомлення TATU
04 вересня 2015, 10:34

куда идем товарищи
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 31104Повідомлення adas61
04 вересня 2015, 23:06

Саакашвілі відповів Яценюку на закиди про “брехливі звинувачення” (відео)

Вересень 4, 2015 22:33 |

Пора переходити до справи або хоча б не заважати іншим, заявив очільник Одещини.

Таку пораду дав голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі у відповідь на заяви Арсенія Яценюка, якими той спростував твердження Саакашвілі про вплив олігархів на уряд.

Сьогодні Міхеїл Саакашвілі опублікував свою відповідь голові Кабміну на своїй сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України. Саакашвілі запропонував не говорити образами, а аргументувати думку за допомогою фактів.
“Перше, що стосується митниці, через всі ці інтриги, маніпуляції у Києві, в Одеській митниці скарбниця недоотримала 400 млн грн на місяць, за 2 місяці – це майже 800 млн. За 800 млн ми могли вже майже повністю закінчити дорогу Одеса – Рені – дуже важливу для України і для Одещини”, – заявив голова ОДА.
Другим http://patrioty.org.ua/saakashvili-vidp ... nya-video/
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Нынешняя власть...

Повідомлення: # 31105Повідомлення adas61
04 вересня 2015, 23:45

“Всі українські чиновники – це корумповані істоти, які залягли, вдали із себе мертвих, але точно не мертві”, – Саакашвілі (відео)

Вересень 4, 2015 23:15 | Тематика: Суспільство | 1 Comment Читати про: боротьба з корупцією, Михайло Саакашвілі, Одеса Губернатор Одещини вважає, що знищення корупції зовсім не означає цілковите руйнування працюючої системи і хаос у результаті. Михайло Саакашвілі. Фото: kommersant.ru

Михайло Саакашвілі розповів в інтерв’ю Радіо Свобода, чому не відповідає кремлівським стереотипам та почувається в Одесі, «як риба у воді», передають Патріоти України.

Пане Саакашвілі, Росія «обзаздрилась» свого часу, що Ви перемогли корупцію в Грузії. Це відоме досягнення. Чи вірите Ви, що тут, в Україні, це вдасться? Чи позаздрять Одесі росіяни так само, як вони позаздрили свого часу Грузії?

– Ми летимо до прикордонників, тому що ми зараз намагаємося закрити дірки для контрабанди. Але ця контрабанда – не просто фізична присутність прикордонників, це те, що тут чиновники на всьому цьому промишляли. Зараз відбувається така атака серйозної групи нових українських чиновників (в основному, українського походження, але є і грузини серед них) на старих чиновників. Старі чиновники дуже люблять залягати. Є шість видів тварин, які в період небезпеки залягають. Ось усі українські чиновники – це корумпований сьомий вид якихось істот, які залягли, вдали із себе мертвих, але вони точно не мертві.

– Відбувається полювання на них? –

Так. Реально вони обов’язково спробують все це підірвати.

– В Одесі я чула небанальну, нестандартну точку зору, що, якщо вийняти корупцію – стрижень, на якому тримається місто, – все завалиться. Тому що все корумповане, всі зв’язки…

– Ми думали те ж саме про Грузію. Це дійсно так, що дуже багато талановитих людей, тому що інших можливостей не було, пішли в контрабанду, вдалися до усіляких махінацій, схем. А що робити? Інакше не можна було тут працювати. Це на диво підприємливі люди. Вони створюють багатство для себе, куди не подивишся. У багатьох особистий статок є, але це не створює багатство для суспільства. У чому відмінність корумпованої системи від відкритої системи? У відкритій системі люди, працюючи на себе, збагачують суспільство. А тут так не відбувається. Якщо на них подивишся, у них там у всіх квартири, машини, хороші аксесуари, але по місту цього не видно: погана інфраструктура, водна система, каналізація – все це треба міняти.

– В Одесі це вдасться? –

Я думаю, що в цілому по Україні вдасться. У окремо взятого артиста не може вдатися на прем’єрі. А на прикладі Одеси ми намагаємося проштовхувати українські реформи.

– Чому, на Вашу думку, Вами лякають росіян? Ми жодного випуску новин без Вас не бачимо.

– Я дізнаюся, що одеська міліція призначила там якусь колишню модель прес-секретарем. Ось, Саакашвілі призначив якусь модель. Який стосунок я маю до одеської міліції?! Я дізнаюся такі пікантні новини про Одесу через те, що хтось подивився це по російських каналах. Це смішно. Це означає, що у країни немає власного життя. Як заздрісні сусіди: свого життя немає, так підглядають у щілину, стежачи за життям інших, і хочуть, щоб у інших було все погано, оскільки їм самим не вдається. Я думаю, що у всіх мусить вдаватися – і у росіян, і в українців.

– Вони Вас бояться?

– Ні! А чого мене боятися?! Тут така історія – це російськомовне місто. Я тут себе почуваю як удома, як риба у воді. Я не відповідаю всім стереотипам, які вони для себе створили у своїй кремлівській пропаганді.

– Я мала на увазі російську владу.


– Я про це і говорю. Це факт, що ми можемо тут спокійно пересуватися, перебувати, спілкуватися і бути підтриманими людьми.

– Ваші особисті політичні перспективи і перспективи міста? Чи пов’язані вони?

– Я люблю досягати результатів, тим більше для тих людей, яких я дуже люблю і частиною яких я себе відчуваю. Я відчуваю себе частиною України. Я дуже люблю Україну. Я багато років свого життя провів тут. Я розмовляю українською мовою. В цілому я не просто грузин, але я ще європеєць, значить, я одесит, я українець. Це все суміщається. – Якщо у Вас будуть якісь інші кар’єрні зміни, інші сходинки, вони будуть в Україні? – Побачимо. Усі варіанти відкриті.


Джерело: http://patrioty.org.ua/vsi-ukrayinski-c ... ili-video/

http://youtu.be/2mZqrfwXLbU
Зображення

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 31232Повідомлення TATU
17 вересня 2015, 23:07

Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 31233Повідомлення adas61
17 вересня 2015, 23:21

мудрость

вообще-то нормальная реакция гражданина при исполнении гимна своей страны. не говоря уже,что он государственный чиновник.
если бы он не прекратил интервью,то журналюги бы сказали.что он без уважения относится к гимну...
Зображення

Відповісти

Повернутись до “УКРАИНА”