Нынешняя власть...

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Нынешняя власть...

Повідомлення: # 33035Повідомлення adas61
06 грудня 2015, 18:53

Резонансне розкриття Саакашвілі "головних корупціонерів" України: повний опис
Сьогоднi, 15:23

Міхеїл Саакашвілі взяв участь у антикорупційному форумі в Одесі
НВ отримало в своє розпорядження презентацію до промови глави Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі про головних корупціонерів в Україні.


Публікуємо повний текст-пояснення до презентації:

АХМЕТОВ

Укрзалізниця: якщо порівняти рівень залізничних тарифів в Україні і в Росії, не кажучи вже про сусідні європейські країни, сума недоотриманого доходу за 1 рік може становити до 2,2 млрд доларів.

Залізна руда забезпечує 30% вантажообігу внутрішніх перевезень в Україні. Її експорт – 77% об'єму, при цьому залізна руда транспортується в 1.4 рази дешевше ніж зерно і більш ніж в 2 рази дешевше ніж сталь. Укрзалізниця практично субсидує виробників руди, в результаті чого тільки від одного замовника послуг держава недоотримує близько 900 млн дол.

МАРТИНЕНКО

ОПЗ, Енергоатом, НАК Нафтогаз Україна, Східний ГЗК, ОГХК: про корупцію в цих компаніях ми неодноразово говорили. За найскромнішими підрахунками, обсяг недоотриманих коштів у цих державних компаніях становить близько 700 млн дол. Хто стоїть за цими компаніями? - Мартиненко

Як стало відомо з оприлюднених матеріалів по справі про хабарі Мартиненка або "Колі 20%", відкат від постачань устаткування на атомні електростанції становив близько 20%.

КОЛОМОЙСЬКИЙ

Через ПриватБанк, Укрнафту, Укртранснафту і несплачені податки в бюджет країни, тільки структурами Коломойського виведено з країни, за різними підрахунками, від 1,5 до 2 млрд дол.

ІВАНЧУК
Українська держава недоотримує до державного бюджету країни від продажу спирту близько 300 млн дол. Хто контролює Укрспирт? – Іванчук.

ФІРТАШ

Через ЗТМК, Сумихімпром, титанові та хімічні активи Фірташа витікає до 500 млн дол.

РІЗНЕ

Втрати держави з енергетичних активів, таких як Укренерго, УкрГідро, Центренерго та регіональні обленерго складають приблизно 200 млн дол.

У результаті корупції при закупівлі лікарських препаратів, реєстрації лікарських засобів, корупції в медичних установах, українська держава, за найскромнішими підрахунками втрачає близько 100 млн дол на рік.

З цього, обсяг недоотриманих доходів державою тільки від певних олігархічних груп може становити від 5 млрд дол в рік.

Враховуючи апетити корумпованих чиновників і керівників державних компаній, обсяги державних закупівель та капітальних інвестицій в таких компаніях як Укрзалізниця, Украерорух, МА Бориспіль, Адміністрація морських портів України, торговельні порти, Укрпошта, Укравтодор – можна з упевненістю говорити, що держава недоотримала близько 300 млн дол.

Контрафактний бензин завдає шкоди державі в об'ємі від 200 до 300 млн дол.

Суми неповернених та проблемних кредитів, їх нецільова видача за рішенням людей поставлених у комітети державних банків певними олігархічними групами обчислюються сотнями мільйонів доларів.

Недоотримані доходи у результаті корумпованості фіскальних органів також обчислюються сотнями мільйонів доларів.

Недоотримані доходи від митниці на рік складають від 500 до 600 млн дол на рік.

Нагадаємо, 6 грудня на антикорупційному Форумі в Одесі голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі звинуватив у корупції низку українських олігархів і політиків.

http://nv.ua/ukr/ukraine/politics/rezon ... 84207.html
Вкладення
Screenshot_64.jpg
(12 Кіб) Завантажено 71 раз
Востаннє редагувалось 06 грудня 2015, 18:57 користувачем adas61, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Нынешняя власть...

Повідомлення: # 33177Повідомлення adas61
11 грудня 2015, 02:31

Ганебна кухня зради: "Спрацював договорняк" - політолог про провал перевиборів у Кривому Розі

четвер, 10 грудень 2015, 21:42
Ситуацію в Кривому Розі останній місяць системно розхитують, тому соціальний вибух у місті зараз дуже небезпечний.

Депутати не проголосували за призначення позачергових виборів мера Кривого Рогу через змову Опозиційного блоку з окремими колегами по парламенту. Про це в коментарі заявив Gazeta.ua політолог Віктор Таран, інформують Патріоти України.

"Коаліція черговий раз провалила тест на свою дієздатність. Видно чітку змову Опозиційного блоку з частиною парламенту. Олігархи через своїх маріонеток у парламенті тонко продовжують гру на дострокові вибори і дестабілізацію в країні. На обличчі спікера Володимира Гройсмана читалася суміш розпачу й відчаю.

Пообіцяв провести додаткові консультації з цього питання і таки прийняти його. Очевидно, він усвідомлює, що це може означати. Соціальний вибух на фоні утворення псевдореспублік дуже небезпечний", - заявив він.

Він назвав зрадницькою поведінку керівництва партії "Самопоміч", кандидат якої Юрій Милоборг був основним конкурентом Юрію Вілкулу.

"Керівництво "Самопомочі" поводилось так, ніби навмисне зливає місто колишнім "регіоналам". Андрій Садовий виступав у Кривому Розі аж один раз. Боролись лише Семен Семенченко та Єгор Соболєв.

Питання зараз в тому, чи ця політсила поступилась свідомо, чи їм просто забракло комунікації. Якщо це друга причина, то партійні діячі мають терміново їхати в Кривий Ріг до людей і разом вирішувати, що робити далі. Якщо ні — то "договорняк" спрацював", - сказав Таран.

Політолог спрогнозував, як далі розгортатимуться події в Кривому Розі.

"Ситуацію в Кривому Розі останній місяць системно розхитують. До Верховної Ради вимагати перевиборів приїжджали жінки. Тепер народні депутати плюнули в обличчя людям, і розтерли. Вони розуміють, що Вілкул жорстко мститиме. Почнуться штурми міськради, блокування, непускання в робочий кабінет Вілкула. Соціальний вибух у Кривому Розі зараз дуже небезпечний".

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада не змогла проголосувати за призначення позачергових виборів мера Кривого Рогу через недостатню кількість голосів.

http://patrioty.org.ua/society/hanebna- ... 02082.html
Вкладення
0_.jpg
(12 Кіб) Завантажено 56 разів
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Нынешняя власть...

Повідомлення: # 33178Повідомлення adas61
11 грудня 2015, 02:37

Через Яценюка: Саакашвілі привіз в Антикорупційне бюро заяву на себе самого (фото)
четвер, 10 грудень 2015, 18:09

Голова Одещини просить перевірити ті звинувачення на його адресу, які були висловлені найближчими соратниками

Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі приїхав до офісу Національного антикорупційного бюро з проханням перевірити звинувачення у його бік. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Українську правду.

"Я приїхав запропонувати перевірити ті звинувачення стосовно мене, які були висловлені найближчими соратниками прем'єр-міністра", – сказав Саакашвілі.

"Вчора голова комітету (з питань економічної політики), близька особа до прем'єра Яценюка (Андрій) Іванчук дозволив собі, зовсім знахабнів, на своєму комітеті висловлювати певні слова в мій бік – він є представником групи, яка є символом корупції", – обурився Саакашвілі.

"Я хочу, щоб перевірили звинувачення його і інших щодо мене, а потім перевірили їх самих", – додав він.

Саакашвілі нагадав, що Одеський припортовий завод подав на нього до суду, та припустив, що це було зроблено з подачі Яценюка. "Я хочу, щоб перевірили цей завод, праву руку Яценюка Мартиненка, всіх директорів", – додав губернатор.

Раніше Саакашвілі заявив, що втрати українського бюджету від дії корупційних схем становлять не менше 5 мільярдів доларів. Серед головних корупціонерів він назвав Ахметова, Коломойського, Мартиненка, Іванчука.

У вівторок, 8 грудня, Саакашвілі повідомив, що готовий надати всі документи, що підтверджують його заяви про причетність до корупції Кабінету міністрів і великих бізнесменів країни.

http://patrioty.org.ua/politic/cherez-i ... 02056.html
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Нынешняя власть...

Повідомлення: # 33199Повідомлення adas61
12 грудня 2015, 18:09

Заява Луценка, як діагноз для влади - політолог
субота, 12 грудень 2015, 15:27

Окрім очікування допомоги від МВФ українська влада не може запропонувати більше нічого хворій українській економіці.


Україна сьогодні сидить на кисневій подушці МВФ і це повністю визначає дії влади. Про це в Facebook пише український політолог Юрій Романенко, повідомляють Патріоти України.

"Заявление Луценко о том, что отправка Яценюка в отставку приведет к потере кредита МВФ, за которой последует коллапс экономики, за которым последует социальный взрыв, за которым последует хаос — это все, что нам нужно знать о реальных успехах правительства и власти в целом за почти два года", — відзначив він.

"Ведь Луценко признает, что спустя год и девять месяцев весь горизонт планирования власти полностью опирается на кредиты МВФ", — пише експерт.

На думку Романенка, це означає, що "внутренние ресурсы так и не перезапущены, это означает, что коррупционные 15-20 миллиардов долларов по-прежнему высасываются из экономики, а потому для покрытия дыр нужен МВФ, а это означает, что реформ по прежнему нет".

Внаслідок цього, зазначає політолог, Яресько протягує консервативну податкову реформу, яка спрямована на латання фасаду і закриття дірок у бюджеті, але не створення моделі, яка звільняє економіку від http://patrioty.org.ua/blogs/zaiava-lut ... 02237.html
Зображення

Foxik
Постоялец
Постоялец
Повідомлень: 471
З нами з: 13 жовтня 2013, 02:36

Re: Нынешняя власть...

Повідомлення: # 33200Повідомлення Foxik
12 грудня 2015, 19:30

Так а зачем им что-то делать. Ведь проще деньги из наполнений МВФ тырить. не мешайте

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Нынешняя власть...

Повідомлення: # 33204Повідомлення adas61
12 грудня 2015, 22:19

ухмылка
Вкладення
Screenshot_75.jpg
(12 Кіб) Завантажено 44 разів
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Нынешняя власть...

Повідомлення: # 33324Повідомлення adas61
14 грудня 2015, 21:29

ухмылка
Вкладення
Tk.jpg
(12 Кіб) Завантажено 42 разів
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Нынешняя власть...

Повідомлення: # 33363Повідомлення adas61
16 грудня 2015, 02:06

Анатолій Гриценко\

Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

Для народного споживання і для власного

15 грудня 2015, 08:23

Відбулося засідання Національної ради реформ.

Перше повідомлення – для народного споживання: жбурляння Аваковим у Саакашвілі склянки з водою, жорстка перепалка і взаємні звинувачення за участю Яценюка, Авакова і Саакашвілі.

Друге повідомлення – для власного споживання владою: Порошенко оголосив твердий курс на прискорену приватизацію тисяч державних підприємств.

Свої власні підприємства Президент-олігарх продавати не хоче – йому це невигідно, бо в умовах кризи ціна продажу низька. Зате державні підприємства він хоче розпродати швиденько, з тієї ж самої причини – йому і придворним олігархам вигідно скупити їх саме в умовах кризи, в кілька разів дешевше, ніж довелося б заплатити в стабільних умовах.


Моралі – нуль, цинізм і жадібність – зашкалюють!

Перше повідомлення виплеснеться на всі канали – нехай народ споживає це видовисько. Друге повідомлення на цьому галасливому фоні загубиться і не приверне уваги людей, що, власне, злодійкуватій владі і потрібно.

Хто це може зупинити? Парламент. Як? Не голосує за приватизаційний проект Уряду Порошенка-Яценюка. Чи це реально? Дотепер вдавалося, десять разів уже голосували, але 226 "за" не було. Порошенко нервує і вимагає прискорити. Поспішає, раптом не встигне...

http://blogs.pravda.com.ua/authors/gryt ... b1fd0d2c9/
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Нынешняя власть...

Повідомлення: # 33401Повідомлення adas61
17 грудня 2015, 12:26

Як Аваков та Яценюк позбавили Саакашвілі можливості подолати корупцію в Одесі - розповів екс-посол США Гербст


Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі схильний до авторитаризму, проте на посаді голови Одеської АДО він сумлінно намагається побороти корупцію; втім дії голови уряду України Арсенія Яценюка та голови МВС Арсена Авакова позбавили його ключових інструментів для виконання цього завдання. Про це інтерв'ю Грузинській службі "Голосу Америки" розповів Джон Гербст, директор Євразійського центру в аналітичному центрі Atlantic Council (США), колишній посол США в Україні.

За словами Гербста, скандал за участі Саакашвілі, Авакова та Яценюка під час засідання Ради реформ "показує, що в українській політиці дуже сильно проглядається елемент незрілості, у тому числі і на високому рівні".

"Я не є великим фанатом президента Саакашвілі. Я думаю, США ставились до нього надто м’яко, коли він був при владі у Грузії. Я думаю, він схильний до авторитаризму. Це моя критика на адресу пана Саакашвілі", - заявив Гербст.

Яценюк згорнув спробу Саакашвілі перебрати контроль над митринцею (з метою подолання корупції) під приводом, що діяльність митниці знаходиться у сфері контролю уряду
При цьому експерт відзначив, що у Грузії Саакашвілі запровадив реальні реформи, чим відрізняється від колишнього українського президента Віктора Ющенка.

"В той же час він був більш важливою та більш позитивною політичною фігурою історично, ніж чоловік, якого я добре знав, президент України Ющенко. Тому що Саакашвілі, на відміну від Ющенко, запровадив у Грузії реальні реформи, попри ті негативні аспекти його діяльності, про які я вище згадав", - розповів Гербст.

Гербст висловив переконання, що Саакашвілі на посаді губернатора "намагається робити хорошу роботу", але йому "перешкоджають високопоставлені особи в Києві".

"Зусиллям Саакашвілі заважали у сфері реформи митниці, завадив прем’єр-міністр Яценюк. І це великий провал Яценюка", - заявив експерт.

"Митниця в Одесі – це діра, це смердючий абсцес у політичному організмі України. Саакашвілі хотів перебрати контроль над митницею, щоб започаткувати нормальні методи роботи, некорумповані методи, а прем’єр Яценюк згорнув його спробу під приводом, що мовляв діяльність митниці знаходиться у сфері контролю уряду, і мовляв реформувати треба усю митницю, не лише однієї області. Це розумна бюрократична відповідь. Але результатом цього став надзвичайно серйозний удар по реформах. І Яценюк заслуговує на гостру критику за це", - уточнив суть своїх претензій до голови уряду України Джон Гербст.

Пан Аваков забрав у начальника поліції в Одесі інструменти (портфоліо в оригіналі - прим. ГА) боротьби із корупцією
"У випадку пана Авакова - було ще щось, що намагався зробити пан Саакашвілі, що завдало би значного удару по корупції в Одесі. Він взяв на роботу висококваліфікованого начальника поліції з Грузії. Традиційно, обласний начальник поліції має 6-8 секторів відповідальності, один з яких – боротьба з корупцією. Пан Аваков забрав у начальника поліції в Одесі інструменти (портфоліо в оригіналі - прим. ГА) боротьби із корупцією. Це позбавило пана Саакашвілі можливості боротись із корупцією в його області. І звісно це прямо суперечить принципу, який використовував пан Яценюк, щоб зупинити реформу митниці в Одесі", - деталізував свої претензії до Арсена Авакова колишній посол США в Україні.

"Тобто два високопосадовці у Києві уможливили корупцію в Одесі. Це ганьба", - резюмував Гербст.

http://ukrainian.voanews.com/content/av ... ?nocache=1
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Нынешняя власть...

Повідомлення: # 33411Повідомлення adas61
17 грудня 2015, 18:36

не вижу,что он в данном случае сказал не правильно...
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Нынешняя власть...

Повідомлення: # 33412Повідомлення adas61
17 грудня 2015, 18:37

Обновление местных прокуратур дало сбой, - Касько

В структуру местных прокуратур фактически не прошли новые люди, хоть для отбора новых руководителей и провели открытый конкурс.
Об этом в эфире Громадського радіо заявил заместитель генпрокурора Виталий Касько.
«Генеральным прокурором не было назначено ни одного внешнего кандидата, то есть лиц, которые ранее не работали в прокуратуре. 84% из них ранее занимали должности руководителей районных прокуратур. Большинство из них работали в том числе с 2010 года», - пояснил Касько.
«Они не подпадают под закон о люстрации, потому что на этом уровне под действие этого закона подпадали лишь прокуроры, которые работали в Киеве», - добавил он.
По словам Касько, «идея Сакварелидзе о приходе новых людей в прокуратуру дала сбой».
«Во-первых, это подготовка нормативной базы. То, что было подготовлено управлением реформ, было скорректировано управлением правообеспечения, которое не подчинялось Сакварелидзе. Далеко не всех членов комиссии, которых предлагал Давид Сакварелидзе, было назначено, ведь генеральный прокурор имел другое мнение», - пояснил он.
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Нынешняя власть...

Повідомлення: # 33419Повідомлення adas61
17 грудня 2015, 21:37

чем он хуже остальных? (при том,что я его не поддерживаю).
и за зраду, в данном случае, ничего сказано не было.
а кто ,которые при власти,політдивіденти на людському горі не получают?
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Нынешняя власть...

Повідомлення: # 33427Повідомлення adas61
18 грудня 2015, 01:28

ещё раз- я совсем не сторонник Гриценко (я в теме-какое это счастье),но считаю,что в данной ситуации сказал он правильно.он за зраду ничего не говорил.и лично моё мнение-не может гарант и премьер во время войны делаться богаче.
не может глава администрации передавать все вагоны ж.д в частные руки и многое другое.
и за зраду я ничего не говорю.и за третий майдан -не увидите,что бы я к нему призывал.
просто такое состояние,как сейчас может быть очень долго и положение у людей всё ухудшается.я уже не говорю за самых малообеспеченых. растёт преступность .появляется бандитизм. страна в .. опе... за бугром уже утомились за коррупцию говорить...какой выход? молчать?и
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16888
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: Нынешняя власть...

Повідомлення: # 33433Повідомлення adas61
18 грудня 2015, 02:02

Где Вы в моих словах зраду увидели?
где увидели,что всё плохо? было сказано конкретно-вот это и это плохо.плохо,это не значит зрада.

зрада=-это когда гарант сказал ,что в котле за коридор договорился, а ребят в упор расстреливали.
зрада=это когда генералы продажные в армии есть.


Слава Богу -в своём возрасте я разбираюсь где зрада, а где подлость и жлобство и желание заработать.

а на счёт лучшей жизни -я не только не надеюсь,я даже знаю,что не доживу..по этому к этому нормально отношусь.
а если и дальше у нас так воровать будет,то и западные деньги не помогут.они просто перестанут давать...

всё. дальше возвращаемся к теме....
Зображення

Аватар користувача
sergei
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 224
З нами з: 21 жовтня 2013, 20:31

Re: Нынешняя власть...

Повідомлення: # 33499Повідомлення sergei
20 грудня 2015, 20:27

мир не настанет потому как не все приезжают, прилетают на заседание.
Зображення

Відповісти

Повернутись до “УКРАИНА”