МАЙДАНИ 2013- 2014 РОКУ!

Kozerozhka
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 159
З нами з: 04 січня 2013, 19:01
Звідки: Киев

Re: МАЙДАНИ 2013 РОКУ!

Повідомлення: # 13033Повідомлення Kozerozhka
09 грудня 2013, 13:37

Кличко убедительно попросил женщин и детей покинуть майдан
В центре машин практически нет (у меня окна на Толстого-Владимирскую выходят)
Три станции метро закрыты
Тревожно как-то (хоть бы я ошиблась)

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: МАЙДАНИ 2013 РОКУ!

Повідомлення: # 13034Повідомлення TATU
09 грудня 2013, 13:59

Сейчас на майдан подтянули много автобусов с беркутом и автомобили скорой помощи, скорее всего готовиться силовая акция.
ухмылка
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: МАЙДАНИ 2013 РОКУ!

Повідомлення: # 13035Повідомлення TATU
09 грудня 2013, 14:16

http://youtu.be/dhJvC-43MoA

предайте всем что творится в Украине
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: МАЙДАНИ 2013 РОКУ!

Повідомлення: # 13036Повідомлення TATU
09 грудня 2013, 14:20

Зображення

Зображення

Зображення
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: МАЙДАНИ 2013 РОКУ!

Повідомлення: # 13038Повідомлення TATU
09 грудня 2013, 19:07

Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: МАЙДАНИ 2013 РОКУ!

Повідомлення: # 13041Повідомлення TATU
09 грудня 2013, 20:47

Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
CARAVAN TEAM UA
Глобальный модератор
Глобальный модератор
Повідомлень: 1750
З нами з: 29 березня 2013, 15:02
Контактна інформація:

Re: МАЙДАНИ 2013 РОКУ!

Повідомлення: # 13066Повідомлення CARAVAN TEAM UA
10 грудня 2013, 13:58

Обличчя Майдану
Сводки, как с военных действий!
9-го — утро 10-го декабря:
1) арестован адвокат Дорожного контроля Viktor Smaliy, который юридически помогал пострадавшим 30-го ноября от Беркута. Его пытают;
2) Беркут крушил офис оппозиции;
3) Беркут крушил офис независимого СМИ;
4) в здании КГГА отключили электроснабжение. Стариков и женщин активисты срочно эвакуируют и готовятся отбивать штурм;
5) ночью под утро Беркут снова бил мирных митингующих дубинками по голове! Снова пролилась кровь;
6) Неизвестные разбили аппаратуру коллектива ТВ «Скрытая правда», с помощью которой велась прямая трансляция событий с Майдана;
7) в Киеве появилось "правительственное гетто", куда пропускают только своих людей и свои автомобили;
8 ) неизвестные постоянно сообщают на "102" о том, что в центре киевские станции метро "заминированы", тем самым не давая возможность людям выйти на акцию протеста;
9) по причине того, что фотограф делал снимки Беркута 1-го декабря, его судят за "избиение" милиции...
и т.д.
Путешествуем и отдыхаем с CARAVAN TEAM UA

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: МАЙДАНИ 2013 РОКУ!

Повідомлення: # 13073Повідомлення TATU
10 грудня 2013, 19:24

Нынешний Майдан в Киеве является самой большой проевропейской демонстрацией в истории Европейского Союза. Об этом сказал член Европарламента, бывший премьер-министр Бельгии Ги Верховстат журналистам в Страсбурге, где сессия Европарламента, на которой запланировано рассмотрение "украинского вопроса" в 16:00 по киевскому времени.

"Нынешняя проевропейская демонстрация в Украине стала самой большой проевропейской демонстрацией в истории ЕС", - цитирует депутата Европарламента УНИАН.

"Не важно, какую обеспокоенность имеет Россия. Абсолютно очевидно, что украинский народ сделает свой выбор, и мы надеемся, что насилие не повторится больше", - сказал он.

По его словам, европарламентарии - члены Альянса либералов и демократов - планируют постоянно находиться на Майдане в Киеве. Верховстат также назвал неприемлемым нападение силовиков на офис партии Батькивщина в Киеве в понедельник, 9 декабря. "Я думаю, что возможности для диалога еще не исчерпаны, и он должен проводиться при участии всех заинтересованных сторон", - добавил экс-премьер.

Напомним, после срыва подписания соглашения об ассоциации Украины с Евросоюзом в стране резко обострился политический кризис. Десятки тысяч граждан приняли участие в акциях протеста с требованием отставки правительства и президента, внеочередных выборов Верховной Рады, подписания ассоциации с ЕС. Наиболее массовые протесты проходят в Киеве, их подхлестнул кровавый разгон 30 ноября сотрудниками милиции мирной акции студентов на столичном Майдане Независимости. 1 декабря в Киеве состоялось полумиллионное народное вече, протестующие заблокировали Майдан Независимости, улицу Крещатик, заняли здание КГГА, попытались заблокировать Кабмин и Администрацию президента. Возле АП на улице Банковой произошел новый силовой разгон участников Евромайдана. Пострадали десятки мирных граждан, в том числе более 40 журналистов. 8 декабря на улицы Киева снова вышли сотни тысяч демонстрантов.
Подписывайтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter и Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

ЛIГАБiзнесIнформ
Информационное агентство
www.liga.net
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: МАЙДАНИ 2013 РОКУ!

Повідомлення: # 13074Повідомлення TATU
10 грудня 2013, 19:26

Україна / Ukraine
Сотні тисяч людей на вулиці протягом 3х неділь на фоні гробового мовчання президента - це вже надлом системи державного управління. Не бачу сенсу ще раз висвітлювати всі ті трагічні речі, які привели людей на Майдан. Це не тільки "кривава субота" та зрив асоціації, це всі попередні роки. і то правда.
Я горджусь тими людьми, які стоять на Майдані за своє і ВАШЕ майбутнє(вони вірять в те). Я чула не від одного фрази " я тут до останнього, мені втрачати немає чого". вони відчайдушні. і вони герої, шановні. ті, в адрес кого ми всі так емоційно кричимо "Героям слава!". Дай Бог їм здоров'я і їхнім дітям.

та навіть не це головне, що я хочу сказати, а точніше до кого я хочу звернутись. я звертаюсь до тих, хто сидить вдома, їсть олів'є, запиває колою і вважає, що то його не стосується. трагізм полягає в тому, що більшість з вас також ПРОТИ цього режиму, ви також ниєте, яка погана в нас влада і як вам важко жити. тому я приєднуюсь до звернення С. Вакарчука і прошу вас: не мовчіть! зрозумійте банальну і всім відому річ: зараз як ніколи потрібно об'єднатись, показати на весь світ, що ми не тільки читали статтю 34 і статтю 39 Конституції України, але і вміємо відстоювати свої права. Європа і світ спостерігає, як Україна демонструє свою національну свідомість. А для цього потрібно вийти на Майдан! іншого вибору в нас немає! Я була свідком того, як представники преси зі Словенії брали інтерв'ю в чоловіка із Нью-Йорка. Він виїхав з України багато років тому, і він кинув все - приїхав на Батьківщину на Майдан. А ви сидите на диванах на своєму 10-му поверсі, моніторите інфу в соц мережах, дивитесь новини і не вдарите пальцем об палець. звільніться від того "моя хата скраю - я нічого не знаю". задумайтесь над тим, що крім "добре поїсти, одягнутись, сходити в ресторан, мати добре оплачувану роботу" є ще інші цінності.

Кажуть: "Не суди та не будеш судимим". І знаєте, я намагалась жити за цим принципом. до сьогоднішнього дня. Всі у своїх зверненнях тільки закликають вийти на Майдан, а я ще осуджую вас. За вас творять історію, вас ставлять на коліна, проливають кров ваших братів, у вас крадуть майбутнє,а ви просто їсте олів'є, запиваючи колою.
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: МАЙДАНИ 2013 РОКУ!

Повідомлення: # 13075Повідомлення TATU
10 грудня 2013, 19:39

В Ужгороді студенти в рамках акції солідарності навідались до облуправління міліції, в обласну раду та передали запрошення Ващуку (ФОТО)
Закарпатське студентство доєдналось до всеукраїнської акції солідарності студентів на підтримку побитих та заарештованих активістів в ході "євромайданівських" подій. Кілька десятків протестувальників з транспарантами влаштували фле-моб під обласним уравлінням МВС, нагадали перед обласною радою про вимогу громади про скликання позачергової сесії та запросили ректора УжНУ Федора Ващука на завтрішній "круглий стіл".
В Ужгороді студенти в рамках акції солідарності навідались до облуправління міліції, в обласну раду та передали запрошення Ващуку (ФОТО)
Стартувала нинішня акція студентської солідарності в Ужгороді синхронно з іншими містами країни: о 14-ій годині в усіх обласних центрах та багатотисячних містах сьогодні, у Міжнародний день захисту прав людини, студенти протестували проти утисків свобод та прав громадян режимом, насамперед, висловили обурення подіями кривавої суботи, 30 листопада.

З транспаратнтами в руках - "Студентська солідарність", "Брат за брата, студент за студента", "Разом ми сила" кілька десятків ужгородських студентів пройшлись ходою за наперед окресленим маршрутом: шлях мітингарів пролягав повз обласне управління МВС у Закарпатській області, затим - через адміністративну будівлю ОДА та обласної ради, а відтак - до ректорату УжНУ.

Діставшись обласного управління міліції, студенти провели символічний флеш-моб, відтворюючи поведінку міліції та "Беркута" під час побиття мирних демонстрантів. Всі присіли навпочіпки і кілька секунд мовчали, аж поки не почали вигукувати "Нас б'є "Беркут"!". Піднялись - і всі долонями закрили роти: на знак, що сьогодні в країні органи правопорядку в той момент, коли це треба, криків про допомогу від громадян просто не чують. І, поки війська спецпризначення молотять мирних людей, правоохоронці просто стоять осторонь...

Наступна після облуправління МВС зупинка - будівля Закарпастької ОДА та обласної ради. Тут студенти ще раз нагадали депутатам про зареєстроване народним віче звернення щодо проведення позачергової сесії обласної ради. І зазначили, що на збір у депутатів, згідно із заявою громади, відведено 48 годин.

Відтак, попрямували студенти до ректорату УжНУ. Тут протестувальники передали ректору УжНУ Федору Ващуку запрошення на "круглий стіл". До участі у зібранні запрошено представників страйкового комітету та лідерів студентського самоврядування.

На студентському "круглому столі", зазначають координатори, студенти хочуть почути чітку позицію ректора щодо ситуації, яка склалась на сьогодні в країні, донести проблеми студентства і отримати остаточні відповіді стосовно подального членства ректора у ПР та студентського страйку. Кажуть: чітко сформулювати свою позицію Федір Ващук, попри обіцянки, й досі не спромігся. Тож відповіді на озвучені питання мітингарі планують почути завтра.

Оскільки ж ректор на момент підходу студентів до ректорату перебував на вченій нараді, запрошення протестувальники передали проректорам Федору Шандору та Роману Офіцинському, які вийшли до мітингарів.

Зображення

Зображення

Зображення
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12131
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Re: МАЙДАНИ 2013 РОКУ!

Повідомлення: # 13082Повідомлення TATU
10 грудня 2013, 20:39

Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16887
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: МАЙДАНИ 2013 РОКУ!

Повідомлення: # 13087Повідомлення adas61
10 грудня 2013, 21:38

суппер
Вкладення
i (18).jpg
(12 Кіб) Завантажено 36 разів
fd4f2997f9f9.gif
(12 Кіб) Завантажено 29 разів
Востаннє редагувалось 10 грудня 2013, 21:47 користувачем adas61, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16887
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: МАЙДАНИ 2013 РОКУ!

Повідомлення: # 13099Повідомлення adas61
11 грудня 2013, 05:09

сегодня ночью....

Весь мир прервал новости и включил онлайн Евромайдана


http://mignews.com.ua/ru/articles/150780.html

Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16887
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: МАЙДАНИ 2013 РОКУ!

Повідомлення: # 13100Повідомлення adas61
11 грудня 2013, 05:10

"Беркут" штурмует Майдан: народ не сдается

http://mignews.com.ua/ru/articles/150779.html
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16887
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: МАЙДАНИ 2013 РОКУ!

Повідомлення: # 13101Повідомлення adas61
11 грудня 2013, 05:12

"Беркут" начал штурм здания КГГА (обновлено)

http://mignews.com.ua/ru/articles/150773.html
Зображення

Відповісти

Повернутись до “УКРАИНА”