новости в Украине

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16908
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 42194Повідомлення adas61
07 вересня 2017, 15:49

Журналист обратился к депутатам: Вы поганые и глупые твари!

Почитав ленту, полную «евроблях», заметил, что многие противники дешевых бэушных тачек по доступной цене — так или иначе приближены к власти. Сами представители власти в основном предусмотрительно отмалчиваются. На всякий случай.

А приближенные, типа мелких нардепов, пропагандистов и тд исходят пеной, ратуют за закон, экологию, права остальных граждан и тд. И что я хочу по этому поводу сказать. Твари вы поганые. И глупые. Сейчас кроме внешней угрозы у страны есть лишь одна проблема. Как выжить обычному человеку? И если бы вы действительно думали о стране, а не собственном кармане — то создавали бы условия для выживания простого человека. В том числе и максимально облегчая возможность приобрести средство производства, которым автомобиль в Украине и является. В том числе и дав полную свободу для развития малого бизнеса. Вы этого не делаете.

Вы врете с каждым днем все больше. Мало того, вы становитесь все увереннее в том, что народ все вытерпит, что покричат и разойдутся. Что, власть сильна как никогда? Такое же самоощущение было и у Януковича и его банды. Оно оказалось ложным. Не играйте со спичками. Выйдите на улицу хотя бы инкогнито, в темных очках, послушайте, посмотрите. Достаточно искры. Тачка — это средство производства. Автомат — тоже. Если вы сейчас попытаетесь через колено решить вопрос с еврономерами, то многие мужики, которым нужно кормить семьи, вместо тачки купят автомат. Выхода другого не будет. Не все хотят уезжать. И не все уже верят, что нынешняя власть священна, потому что иначе «Путин нападет».

Осторожно ходите. Страна пропитана «молотовым»

https://antikor.com.ua/articles/189594- ... upye_tvari
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16908
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 42196Повідомлення adas61
07 вересня 2017, 16:17

Зображення суппер
Востаннє редагувалось 07 вересня 2017, 16:22 користувачем adas61, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Аватар користувача
sergei
Пользователь
Пользователь
Повідомлень: 224
З нами з: 21 жовтня 2013, 20:31

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 42198Повідомлення sergei
07 вересня 2017, 16:58

Заномера написано правильно но есть одно но. И это но очень большое. Разрешил проблему с номерами создаете проблему с рабочими местами. Сколько людей останутся за воротами авто заводов.
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16908
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 42207Повідомлення adas61
07 вересня 2017, 18:37

sergei писав: Заномера написано правильно но есть одно но. И это но очень большое. Разрешил проблему с номерами создаете проблему с рабочими местами. Сколько людей останутся за воротами авто заводов.
а какие автомобильные заводы работают?
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16908
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 42209Повідомлення adas61
07 вересня 2017, 19:01

Дмитро Гнап: Про «євробляхи». Давайте оцінимо аргументи тих, хто проти

«Все, що робив Гітлер в Німеччині ‒ було законно».

Тільки от людей в печах палили. Законно. Проблема в тому, що драконівські податки, якими влада цілком законно обкладає своє населення рано чи пізно призводять до бунтів чи повстань (Див. «Бостонське чаювання», «Повстання майотенів», «Соляні бунти» і т.д.). Тому що закон і справедливість ‒ часто різні речі. І правляча верхівка в гонитві за баблом, маючи в кишені парламент, центральне телебачення і Конституційний суд може приймати будь-які закони. Навіть відверто бандитські за духом і літерою. Але законні. Даруйте, за тавтологію. «Диктаторські закони» 16-го січня ми вже забули? «Подчіняйся, а потом обжалуй» ‒ а це вже свіженьке. Стягнення найвищих податків на авто на континенті на законних підставах ‒ з цієї ж опери. Тільки не треба потім дивуватися, коли обурені громадяни викидають вас за карк з кабінетів. А ви, тримаючись кігтями за позолочені крісла називаєте їх: «Радікаламі і екстремістамі с Грушевского».

2. «Євробляхи ‒ це недоотримані бюджетом податки». Тут я погоджусь із своїм колегою Денис Казанский: гріш нам ціна, як державі, якщо маленька Литва може жити і розвиватись без грабіжницьких автомобільних мит, а велика і багата ресурсами Україна без цих мит пропадає. А ще давайте пригадаємо такі слова і словосполучення: «розкрадання банківського рефінансування НБУ», «Роттердам +», «ОПЗ», «Центренерго», «Укрзалізниця» ‒ це чорні діри, в яких зникають десятки мільярдів бюджетних гривень сьогодні. Мільярдів, які з головою покрили б нестачу надходжень від автомобільних мит. Якщо нинішній владі припинити красти. Ну, так, але хто я такий, щоб говорити про корупцію на «Роттердам +»? Піди, помий під’їзд і вкрути лампочку. І заплати податки. А влада краще знає, що робити з цими податками і тарифами.

3. Пишуть: «Євробляхи ‒ це небезпечно, бо у випадку ДТП винуватця не знайдеш!». Ах точно, точно, я забув, що наші тюрми забиті мажорами, які на джипах з українською реєстрацією вбивають простих громадян. І водіїв на «євробляхах» просто нема куди вже пакувати. Еге ж? Як там Стасік Толстошеєв? Як там Денис Молоток? Для цих хлопців «євробляхи» ‒ западло, тому вони успішно вбивали людей і таранили патрульні «Пріуси» на Мерседесах з українськими номерами. І прекрасно почувають себе на волі сьогодні. Тому що коли замість справжньої поліцейської реформи у нас «перевдягання мусорів», то байдуже на яких номерах коїться ДТП, хоч на новозеландських. Винуватця ніхто шукати все одно не буде. А якщо і знайде, то прокуратура за «долю малую» намалює йому чергову довідку про «епілепсію за кермом», «діарею» і «золотуху». В той час, як до прикладу німецька поліція, знайде тебе і на албанському номері.

Останнє. Якби не казились зараз противники «євроблях», вони вже програли. Тому що машин на єврономерах ставатиме тільки більше в Україні. Тому що ніхто не буде платити 12 тисяч доларів за те, що на сусідньому ринку коштує 2 тисячі. Попри будь-які законодавчі підстави, ця влада ніколи не наважиться штрафувати людей і відбирати їхні машини на «євробляхах».
Бо, влада знає, що ми знаємо про «Роттердам +», «рефінанс», «ОПЗ», і т.д. І щоб зберегти ці смачні теми, зрештою, змушена буде узаконити ситуацію, коли ледь не півкраїни їздитиме на литовських номерах. «Ви не заважаєте нам красти, ми не заважаємо вам жити» ‒ такою буде суспільна угода по темі «євроблях» за якийсь час. Запомнітє етот твіт.

PS. Якшо шо, то у нас з дружиною «Хюндай Акцент» 2014-го року, куплений в салоні «Богдан-Моторз» з київською реєстрацію. Привіт Петру Олексійовичу та його бізнес-партнерам по автомафії

Дмитро Гнап

https://antikor.com.ua/articles/189651- ... _hto_proti
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16908
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 42211Повідомлення adas61
07 вересня 2017, 19:54

"Влада позбавила мене права отримати доступний кредит". Журналіст розповів, чому купив авто на єврономерах

Я - литовець!

Донедавна мене взагалі не цікавили тачки. Навіть більше, я до 32 років не вмів керувати авто та не мав прав. Але перспектива народження 3-ї дитини примусила задуматися над власною тєлєгою.

Як представник класичного середнього класу, я одразу почав вивчати опцію "авто в кредит". Результати рісьорча мене дещо збентежили. Всього декілька банків давали автокредити (на певні види марок). На той момент (осінь-зима 2016) ставка 22% річних + треба внести перший мінімальний внесок у розмірі 20% від вартості авто. Те що нам підходило серед авто (посадити 3 дитини + двох дорослих) коштувало десь щонайменше 450 тис. грн. Отже, 90 тис. грн перший внесок і далі виплата відсотків. Якщо брати кредит на три роки, то це виплати 17 тис. грн/міс. Пардон, в умовах економічної нестабільності, коли можна втратити роботу (а в мене в житті була пара таких моментів і це були мої найгірші часи), - це самогубство.

Кредит на б/у авто. На той момент таку опцію пропонував лише Приватбанк. Але там ставка складала 30%. І це за умови, якщо ти придбаєш авто на її якійсь автобіржі, де вибір дуже скромний (переважно якісь корита, після аварій). Третій варіант - брати просто кредит, але це до 100 тис. грн під 40-50% річних.


Тобто єдиний варіант - це брати кредит на нове авто, переплачуючи, за підсумками, 80% його вартості. У сусідній Литві кредит за такими самими умовами вам обійдеться у 20% від вартості авто (тобто у 4!!! грьобані рази менше).

Тобто наша влада - Президент, Кабмін, Верховна Рада - позбавила мене права отримати доступний кредит. Як?

Корупцією на Державних підприємствах, соціал-популізмом, відмовою від впровадження медичної, пенсійної та інших реформ, наявністю всяких Роттердамів+ та RAB-тарифів, бестолковою бюджетною політикою, що зрештою впливає на відсоткову ставку, яку пропонують банки (закладаючи в неї свої ризики).

Друга опція - придбати б/у на ринку. Наш бюджет (з урахуванням позики від родичів) був $3-4 тис. Оу... на ці гроші я міг би собі дозволити 8-річний Ланос, або, як на днях бачив оголошення на авті, Matiz за $4650. Більш-менш пристойне коштуває >$6 тис. Але, на жаль, серед знайомих я не знайшов тих, хто б мене прокредитував.

І тут мені підказали третій шлях - "литовець". За 2500 євро можна знайти гарне авто для сім’ї + 800 євро за послуги людям, які займаються придбанням та доставкою. Мені підказали дуже гарних перевірених хлопців, які поїхали в Литву і, о чудо, купили Audi A6 2002 року, 282К км пробіг (гоняла виключно по Німеччині) за 2300 євро. Врешті, зі всіма виплатами, страховками (UA+LT) я отримав за $3500 класну тачку. Аналогічне авто на укрномерах (щоправда із пробігом по укрдорогах, з укрбензином та вірогідно підкрученим спідометром) $7500-9000.

Я - мудак! Намахав державу, несплатив податки! Однозначно, підірвав боєздатність на фронті і плюнув в обличчя героям АТО!

Хоча, ні... почекайте. Тут друга частина моєї сповіді. Насправді, коли ви купуєте б/у авто (в Україні), то не сплачуєте ніяких податків. Ви просто компенсуєте власникові (або першовласникові) колись сплачені побори, які він хоче отримати при перепродажі.

Але я зараз розповім про інше. Як тіки в нас з’явилась "красотка Ауді", то ми почали подорожувати. Спочатку в радіусі 100 км - зоопарк 12 місяців, Парк "Київська Русь", Коростишевський кар’єр (десь на кожну локацію витратили +500 грн не враховуючи пальне). Влітку ми вирішили (спонтанне рішення) поїхати у подорож Закарпаттям та Карпатами: Мукачеве, Берегове (+околиці), Ужгород, Львів (+4 замки). За літній відпочинок ми витратили (пальне, проживання, харчування, відвідування визначних пам’яток, сувеніри, смаколики ЗАкарпаття) - 25,5 тис. грн.

З момента придбання авто ми витратили на пальне десь 17 тис. грн (без врахування відпустки). На СТО ми витратили за цей час десь 13-15 тис. грн (планова заміна ГРМ, машинного мастила, мастила коробки передач, саленблоки тощо).

Десь на автомийку за цей час витратили 3000 (хімчистка+решта) грн. Тобто завдяки авто я за цей час витратив десь 45-47 тис. грн. Це частина від зекономлених грошей, на які я купив купу товарів і послуг в різних регіонах країни, замість того, щоб або компенсувати комусь його митно-податкові витрати здійснені колись, або сплатити державі, яка на сьогодні не здатна ефективно користуватись https://antikor.com.ua/articles/189605- ... na_jevrono
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16908
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 42225Повідомлення adas61
08 вересня 2017, 01:21

Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16908
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 42229Повідомлення adas61
08 вересня 2017, 01:45

"Мамо, вони живуть в сараях! І на нас напали, щоб будинки відняти!": Маленьку українку налякали фото російського
села


четвер, 7 вересень 2017, 23:55


Дитина була шокована після перегляду в Google картинок за запитом "російське село".

http://patrioty.org.ua/society/khity-ty ... 90883.html
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16908
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 42252Повідомлення adas61
09 вересня 2017, 23:16

Большое интервью с «Авто Евро Сила»: откровенно о том, чем живут 3 млн еврономеров в Украине

http://autonews.ua/bolshoe-intervyu-s-a ... ronomerov/
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16908
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 42270Повідомлення adas61
10 вересня 2017, 19:51

Если украинская верхушка начнет реально очищаться от российских агентов влияния, тут же всплывут старые связи и контакты, в открытом доступе появится критический объем информации друг о друге. Никому в нашей политической элите это не надо", – заявил в интервью "ГОРДОН" бывший председатель СБУ генерал-полковник Игорь Смешко

http://gordonua.com/publications/smeshk ... 94741.html
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16908
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 42273Повідомлення adas61
10 вересня 2017, 20:52

Ті, хто сподівається, що Захід нас врятує, мають подивитися на сучасну Боснію

https://antikor.com.ua/articles/187554- ... nu_bosniju
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16908
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 42277Повідомлення adas61
10 вересня 2017, 23:24

Право народу на повстання - юридичний висновок Віктора Шишкіна


Екс-суддя Конституційного суду України Віктор Шишкін обґрунтував законне право народу на повстання. Його опублікував на своїй сторінці Фейсбук Іван Пєтухов. Крім документів, користувач також виклав у соцмережу й інтерв’ю з Віктором Шишкіним, яке він дав каналу i-ua.tv.

http://k-z.com.ua/ukrayna/43800-pravo-n ... -shishkina
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16908
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 42296Повідомлення adas61
11 вересня 2017, 13:29

ЗМІ: Тимошенко та Саакашвілі розсварилися у Львові

Юлія Тимошенко вилетіла зі Львова до Києва, відмовившись підтримувати Міхеїла Саакашвілі.

Із власних джерел в “Батьківщині” стало відомо, що саме не поділили між собою колишня прем’єр-міністр з колишнім головою Одеської ОДА.

Джерела ІНФОРМАТОРа у ВО “Батьківщина” повідомляють, що було декілька причин конфлікту. По-перше, самій Тимошенко не сподобалося, що прихильники Саакашвілі на кордоні зустріли її криками “Ганьба!”, що одразу потрапило на відео. При цьому скандували це саме представники “Руху нових сил”, партії Саакашвілі.

По-друге, грузинський політик також був не у захваті від дій Тимошенко. Йому не сподобалося, що вона “піариться” на ситуації та робить рекламу своїй політичній силі на конфлікті з владою.

Окрім цього, як повідомляють джерела, Саакашвілі з самого початку не мав наміру співпрацювати з лідером “Батьківщини”, побоюючись, що його можуть “кинути”. Тож політики не дійшли згоди, і в результаті Тимошенко покинула Львів.

https://antikor.com.ua/articles/190357- ... a_u_ljvovi
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16908
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 42297Повідомлення adas61
11 вересня 2017, 13:35

Страна-агрессор выкачивает валюту из Украины, должно быть все наоборот

Госстат Украины говорит, что за первое полугодие объем торговли с Россией вырос.

Доля нефти и продуктов ее переработки составляет 42% от всего купленного в России. А рост объемов купленной "нефтянки "составил 80%. Если сравнивать с тем, что было год назад.

Данные факты несут в себе и положительное, и отрицательное.

Позитив в том, что если украинской экономике понадобилось гораздо больше горюче-смазочных материалов, значит с экономикой все не так плохо.

Негатив же в том, что Украина до сих пор не нашла альтернативных поставщиков "нефтянки".

И негатив еще в том, что хотя Украина и увеличила на 25% экспорт товаров в Россию(в основном продуктов неорганической химии, черных металлов, котлов и машин), торговый баланс ней у Украины отрицательный.

Украина купила у России товаров на 1,4 млрд. долларов больше, чем ей продала.

Это значит, что страна-агрессор выкачивает валюту из Украины. А должно быть все наоборот.

https://antikor.com.ua/articles/190359- ... e_naoborot
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16908
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 42310Повідомлення adas61
11 вересня 2017, 16:49

Грубе порушення норм права і моралі зробило Порошенка небажаним гостем на Заході – політолог

"Заборонити" українському потягу (з людьми) повертатися в Україну без зрозумілих юридичних підстав не могла людина зі здоровою психікою, або ця психіка перебувала під впливом якихось чинників. Так може робити лише глибоко нездоровий феодал, оточений тупими блазнями.

Спроба держорганів України "рулити" потягами на території Польщі, аби виконати усне розпорядження Пахана, УЖЕ призведе до погіршення відносин з цією перспективною для нас державою. Як би там далі не склалося.

Самодурство інфантильного й істеричного нарциса, грубе порушення ним норм права і моралі, УЖЕ зробило Порошенка небажаним гостем у державах Заходу й понизило рівень і якість наших відносин із країнами ЄС та НАТО. Так сталося з Кучмою після справи Гонгадзе і приблизно так ішов до свого геополітичного розвороту й "Хряк-1". Тріщина між Україною й Світом уже пішла.

Від дурня зараз почнуть поступово відмежовуватися розумніші з його оточення. А їх замінять на ще примітивніших (переважно з "Рошену" й "Богдану") або, хтозна, за рекомендаціями з РФ. Як і попереднику. Цар став кульгавим.

Центральний менеджмент уже не матиме впевненості. Регіони вже теж можуть сказати слово.

Росіяни нарешті дочекалися, коли гнійник, який українські виборці успішно виплекали на вже й так хворому тілі країни, потік. Причім, зі смородом. Залежно від ситуації в Україні, Кремль прийме чергове тверде рішення.

Не виключено, що, залежно від ступеню самодурства "Інфанта", "Норманським", "Мінським", "ООНівським" та ін. форматам не залишиться нічого, ніж дозволити якимсь миротворцям за активної участі Росії пацифікувати "громадянську" війну на Сході, щоб нарешті припинити цей поглум і зупинити можливе розповзання конфлікту.

У будь-якому разі, спроба рулити потягами й немотивовано з юридичної точки зору переслідувати Президента Грузії на території ЄС для майбутнього України без втрат не обійдеться. Хоча іноді тонучий, аби врятуватися, мусить дістати дна, щоб відштовхнутися.

Василь ЛАПТІЙЧУК

https://antikor.com.ua/articles/190408- ... _politolog
Зображення

Відповісти

Повернутись до “УКРАИНА”