новости в Украине

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16905
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 39512Повідомлення adas61
25 лютого 2017, 14:16

Українці втратили 273 мільярди гривень в збанкрутілих банках
субота, 25 лютий 2017, 9:34
Хто отримав "відкати" за подібні афери?

Українці втратили 273 мільярди гривень в збанкрутілих банках. Установи не повертають борги ні вкладникам, ні Нацбанку. Про це повідомляє Deutsche Welle, інформують Патріоти України.

На початку лютого суд заарештував майно компаній "АвтоКрАЗ" і "Росава" власника збанкрутілого банку "Фінанси і кредит" Костянтина Жеваго. Слідчі Генпрокуратури підозрюють службових осіб банку у виведенні з нього 5 мільярдів гривень, які взяли в Нацбанку. Коштів і досі не повернули.

Загальний борг неплатоспроможних банків перед НБУ на 1 січня складав майже 52 мільярди гривень, а перед клієнтами - 273 мільярда гривень. Нацбанк роздав банкам мільярди гривень і тепер не може їх повернути. Суди, які спочатку накладали арешти на майно акціонерів банків-банкрутів, тепер знімають їх.

Акціонери вважають, що банкрутство їхніх фінустанов було неправомірним і звинувачують Нацбанк у тиску.

"Розповсюдження Нацбанком недостовірної інформації можна розцінювати як свідому маніпуляцію та провокацію", - заявив Олег Бахматюк у своєму відкритому листі до Президента та прем'єр-міністра України, акціонер ВіЕйБі Банку та банку "Фінансова ініціатива".

Найбільшими боржниками Нацбанку, які надавали йому свої особисті гарантії повернути кошти є Олег Бахматюк (8,55 млрд грн), власник "Фінансів і кредиту" Костянтин Жеваго (1,5 млрд грн), акціонер "Імексбанку" Леонід Клімов (300 млрд грн) і власник "Дельта Банку" Микола Лагун. Жоден з них грошей не повернув.

http://patrioty.org.ua/blogs/ukraintsi- ... 59161.html
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16905
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 39525Повідомлення adas61
25 лютого 2017, 22:33

У президента подання відхилили: Держава ігнорує росіянку, яка рятує українців на Донбасі
неділя, 19 лютий 2017, 19:20

За словами Ольги Симонової, громадянство України вона намагається отримати вже більше 9 місяців – з лютого 2015 року.
Зображення

Парамедик з Росії Ольга Симонова не може отримати українське громадянство та стоїть перед загрозою висилки в РФ. Про це повідомляє DT.UA, передають Патріоти України.

Після початку конфлікту на Сході України Симонова добровільно стала парамедиком Першого добровольчого мобільного госпіталю ім. Миколи Пирогова. Термін її легального перебування в Україні завершується, а прохання про надання їй українського паспорту держава ігнорує. При цьому, оскільки дівчина відкрито підтримала Україну, то на батьківщині їй загрожує щонайменше в’язниця.

За словами самої Симонової, громадянство України вона намагається отримати вже більше 9 місяців – з лютого 2015 року. Вона зазначила, що спілкується з іншими росіянами, які допомагають ЗСУ. До теперішнього моменту, українського громадянства не отримав жоден з них.

"У всіх різні проблеми: хтось подає на політичний притулок, хтось хоче отримати довідку на проживання (в декого навіть цього немає). Мені поки що невідомі випадки, щоб хтось вирішив свої проблеми. Декого з цих людей підтримують ті або інші міністерства, вони пишуть подання у відповідні органи. Так само, як і на мене є подання МОЗ. Ми навіть довідки про несудимість дістали (їх надіслали з РФ). Пакети документів подані. Але йдуть відмови", – зазначила вона. Про надання дівчині громадянства клопотала і міністр Уляна Супрун, проте її подання у Президента відхилили, зазначає ЗМІ.

http://patrioty.org.ua/other/u-prezyden ... 58204.html
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16905
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 39526Повідомлення adas61
25 лютого 2017, 22:36

"Укрпошта" підвищила тарифи на 50%
четвер, 23 лютий 2017, 15:43
Нацкомзв'язку дало "зелене" світло

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), затвердила збільшення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку в середньому на 49,4%.Про це йдеться в повідомленні прес-служби НКРЗІ, інформують Патріоти України.

Як повідомляється, тарифи підвищено на прохання ПАТ "Укрпошта". Так тарифи на пересилання простих поштових карток, листів, бандеролей та пересилання рекомендованих відправлень (поштових карток, листів, бандеролей) зросли на 59,6%, а на пересилку посилок по Україні на 22,0%.

Затверджене комісією рішення в установленому законодавством порядку буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та набере чинності з дня його офіційного опублікування.

http://patrioty.org.ua/blogs/ukrposhta- ... 58863.html
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16905
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 39569Повідомлення adas61
28 лютого 2017, 19:55

"Петро Порошенко міг би стати другим Богданом Хмельницьким. Натомість обрав черговий мільярд"

Після півторарічного перебуванні в зоні АТО Конраду Камільському відмовляють в українському громадянстві

Вас в Україні вважають героєм. А ким у Польщі?

– Недоумкуватим. Нормальна людина піде воювати за чужу країну?

Як опинилися в Україні?

– Я жив у Лондоні 2014 року. Тоді закінчився певний етап у моєму особистому житті. Спостерігав за подіями на Майдані. Став надзвонювати у батальйон "Донбас". Мене тричі відшивали – думали, божевільний. Коли останнього разу сказали: "Зателефонуйте пізніше", відповів, що вже у Києві.

Як доводили, що ви не божевільний?

– Просто по-людськи відкрився. Мене запитали: "Ти в курсі, що можеш загинути?" "Знаю, – відповів. – Але не скажу, що готовий". Про смерть намагався не думати. Але й не будував великих планів на майбутнє.

Вас змінила війна?

– Після неї легко починати з нуля. Коли щось не виходить, кажу собі: там було гірше. На багато речей дивлюся з посмішкою.

Війна – це постійне недосипання, втома. Це холодна їжа. Війна смердить. Особливо – сечею.

Конрад КАМІЛЬСЬКИЙ, 45 років, ветеран АТО. Народився у Польщі в Сілезії. Батько – бухгалтер. Мати – російський філолог, по батьку – напівукраїнка. Прадід був українським націоналістом. Дід відмовився від польського громадянства. Навчався у Вищій військовій школі. Закінчив Варшавський університет за напрямком ”практична соціологія”. Нарколог. 12 років мав два реабілітаційні центри для наркозалежних. Три роки жив у Маямі, США. З початком фінансової кризи 2008-го переїхав до Лондона. Мешкав по сусідству з будинком Ріната Ахметова. Понад півтора року служив у батальйоні ”Донбас”. Був штурмовиком, потім – в особистій охороні комбата. У Штабі визволення патріотів допомагає бійцям, проти яких порушені кримінальні справи. Ініціатор створення в Україні незалежної профспілки ”Рівність”. Працює інструктором з парашутного спорту, має 3,5 тисячі стрибків. Пише книжку про війну на Донбасі. ”Зупинився на 300 сторінках. Поки що не розумію, як її завершити, бо змінились мої погляди, ідеї”. Про родину не розповідає – з причин безпеки. Живе у Варшаві та Києві

Зображення

Конрад КАМІЛЬСЬКИЙ, 45 років, ветеран АТО. Народився у Польщі в Сілезії. Батько – бухгалтер. Мати – російський філолог, по батьку – напівукраїнка. Прадід був українським націоналістом. Дід відмовився від польського громадянства. Навчався у Вищій військовій школі. Закінчив Варшавський університет за напрямком ”практична соціологія”. Нарколог. 12 років мав два реабілітаційні центри для наркозалежних. Три роки жив у Маямі, США. З початком фінансової кризи 2008-го переїхав до Лондона. Мешкав по сусідству з будинком Ріната Ахметова. Понад півтора року служив у батальйоні ”Донбас”. Був штурмовиком, потім – в особистій охороні комбата. У Штабі визволення патріотів допомагає бійцям, проти яких порушені кримінальні справи. Ініціатор створення в Україні незалежної профспілки ”Рівність”. Працює інструктором з парашутного спорту, має 3,5 тисячі стрибків. Пише книжку про війну на Донбасі. ”Зупинився на 300 сторінках. Поки що не розумію, як її завершити, бо змінились мої погляди, ідеї”. Про родину не розповідає – з причин безпеки. Живе у Варшаві та Києві
Чому залишили передову?

– Став критичніше дивитися на те, що відбувається. На ставлення командування, влади до добровольців. Зрозумів: це не те, за чим приїхав. Це не має нічого спільного з Революцією гідності.

На Заході мені не подобався капіталістичний матеріалізм. Думав, 2014-го в Україні народилося сильне громадянське суспільство. Приїхав сюди і зрозумів, що все не так. Добровільно захищати Україну пішло 45 тисяч людей. А кілька мільйонів утекло з країни. Багато хто продовжує давати хабарі, зводити будинки воєнкомам – аби тільки не йти на фронт. Немає масового пробудження. Хто був патріотом, той ним і залишився.

Дозволяю собі так критично говорити, бо почуваюся частково українцем. Я тут не гість.

Коли зрозуміли, що громадянського суспільства в Україні нема?

– Не зразу до цього дійшов. Побачив громадянське суспільство і братерство у батальйонах. І вірив, що так кругом. Потім чиновники почали воювати з добровольцями, волонтерами. Всіляко їм перешкоджати.

Став приглядатися до людей на сході. У півмільйонному Маріуполі на українське свято приходило 200 осіб. Із них половина – бійці в цивільному.

Чим був Майдан?

– Мені подобається теорія, що спершу його фінансували олігархи, у яких Янукович став забирати все більше. А потім Майдан почав жити своїм життям, очікуваннями, ідеями. Люди відчули свою силу. Тогочасна опозиція, як і влада, злякалася, що це може привести до справжніх реформ. Тому коли до Києва приїхав наш шеф МЗС Радослав Сікорський із німецьким і французьким колегами, з опозицією побігли до Януковича домовлятися.

Чому не повернулися до Польщі чи Англії?

– Тримають мої хлопці. У батальйоні були рівність і братерство. Зараз переживаю через сварки між колишніми побратимами.

Система працює на те, щоб розсварити патріотів. Частина комбатів отримали звання, привілеї. Когось посадили. Є 10 200 відкритих справ проти добровольців. Із них 90 відсотків порушені з боку окупованих територій. Бо воєнного стану нема. А за законами АТО, якщо беру ворога в полон або завдаю йому тілесних ушкоджень, я – злочинець.

Влада з самого початку знала, що у неї двоє ворогів: Путін і патріоти. В історії феодали завжди між собою воювали. Але щойно їхні холопи піднімали голови, скоренько домовлялися і різали їх.

Зі східним ворогом влада може порозумітися. Бо в них одна система цінностей – гроші. А з патріотами-революціонерами спільної мови не буде.

Рівень торгівлі з окупованими територіями вражає. Звідти йдуть тисячі вагонів вугілля. На війні заробляють мільйони доларів.

Звідки берете сили приїжджати і спостерігати це?

– Маю відчуття незавершеної справи. У мене є проект, що міг би допомогти Україні. Він пов'язаний зі шляхом, який подолала Польща.

1970-го після Владислава Гомулки до влади прийшов Едвард Ґерек. Він набрав на Заході кредитів і всіх ощасливив. До 1976 року. Бо потім настав час повертати гроші. Влада взялася за голову: їх нема. Підвищили ціни на продукти. Люди не витримали. У містах Урсусі й Радомі вийшли на вулицю. Їх силою розганяли. Були загиблі. Багатьох кинули за ґрати.

Тоді повстав Комітет оборони робітників. Групка з 14 інтелектуалів запитала себе: як сталося, що комуністи нами керують? Знайшли відповідь: бо ми – робочі й інтелігенція – роз'єднані. Стали робітників захищати, надавати юридичну допомогу. Частину повитягували з в'язниці.

1977-го влада оголосила амністію ув'язненим протестувальникам. Кістяк з інтелігентів відчув силу. До них приєдналися ініціатори перших незалежних профспілок. Протягом 1977–1978 років ті поставали, як гриби після дощу. Стали організовувати страйки. З цього виникла "Солідарність". На початках до неї приєдналося 7 мільйонів людей.

В Україні є бізнесмени, яким штучно створюють проблеми, робітники, яким платять копійки. Над цим усім – рак, або держава. Давить одних й інших. І вбиває організм. А профспілки ділять з олігархами гроші – й мовчать. У цивілізованому світі вони контролюють роботодавців і чиновників.

Зараз будуємо українську незалежну профспілку "Рівність". Її заклали колишні добровольці, військові, підприємці. Хочемо скопіювати те, що зробила "Солідарність" – побудувати профспілку з територіальною структурою. Бо галузеві думають тільки про себе.

Почалося з того, що до мене по допомогу звернулися працівники ринку. Його хотіли віджати за допомогою тітушок. Нікого не цікавило, що 500 людей втратять роботу. А вони допомагали нам на фронті – привозили їжу, все необхідне. Ми їх підтримали.

Для чого Польщі незалежна від Росії Україна?

– Бо Кремль ніколи не закінчував свій шлях на Україні. В усі часи – на Польщі.

500 років Росія є джерелом ресурсів. Західна Європа – це промисловість. Україна, Польща, країни Балтії беруть гроші з трансферу ресурсів на Захід. Якщо Москва піджимає їх під себе, то економить.

Багато поляків вірять у гарантії НАТО. Я – ні.

Поляки розуміють, що відбувається в Україні?

– Ні. Більшість вважає Кличка, Порошенка патріотами й реформаторами. Тема війни в Україні була актуальною 2014-го.

Зараз ваші земляки скаржаться, що утискають їхні свободи.

– Полякам нудно, от і вигадують, що в країні нема демократії. Навіть придумали комітет з її оборони. Відправив би таких до України пожити місяць на 1300 гривень. З другого боку, в Україні вперше побачив Bentley з салоном із крокодилячої шкіри.


Як соціолог чим можете це пояснити?

– Дивлюся на це як нарколог. Ці люди залежні від бабла. Петро Порошенко міг увійти в історію України як другий Богдан Хмельницький. Натомість обрав черговий мільярд. Значить, не думає в логічних категоріях. Просто кайфує. У того, хто отримує задоволення від алкоголю чи наркотиків, і того, хто від грошей, на це працюють ті ж частини мозку.

Радію, що Порошенко не дав мені українського громадянства, бо довелося б потиснути руку.

Як події в Україні позначилися на Польщі?

– Консолідували націю. До територіальної оборони набрали 52 тисячі солдатів. Це – крім 110 тисяч особового складу армії, яку почали модернізувати. У школи повернули програми патріотичного виховання. Все це – через Україну. Але поляки цього не визнають.

З другого боку, загострилася больова точка у наших стосунках – Волинь. Вам і нам розказують про Степана Бандеру абсолютно різні речі. Не раз казав полякам, що і в нашій історії є складні моменти щодо України. І не нам обирати для українців героїв. Але вони хочуть бачити лише факт злочину проти себе.

99 відсотків поляків, які ненавидять Бандеру, не знають, що він відсидів три роки в Заксенхаузені. Що двоє його рідних братів загинули в Освенцімі. Не знають про генерала УНР Марка Безручка, армія якого захищала Замость у серпні 1920-го під час радянсько-польської війни. Це призвело до однієї з найбільших перемог польської армії в її історії. А через півроку ми продали українців у Ризі (Ризький мир – договір, який формально закінчив польсько-радянську війну 1919–1920 років, санкціонував поділ українських і білоруських земель між Польщею та Радянською Росією. – Країна)

Чи зросли антиукраїнські настрої?

– За два останні роки до Польщі приїхали близько 2 мільйонів українців. Схоже було, коли 10 років тому поляки масово емігрували до Британії, і там з'явились антипольські настрої.

Не казатиму, що поляки – білі й http://gazeta.ua/articles/people-and-th ... ard/755866
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16905
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 39570Повідомлення adas61
28 лютого 2017, 20:09

"Порошенко - оратор невиконаних обіцянок" - поляк

Петро Порошенко залишився бізнесменом, в пріоритеті якого - гроші, а не народ. Таку думку в інтерв'ю журналу "Країна" висловив польський доброволець АТО Конрад Камільський

"Цей пан вже доказав, що не повинен займати цю посаду. У нього інша система цінностей. Політик патріот насамперед повинен думати про свій народ та свою державу, а не про свої гроші. Для мене Петро Порошенко - це прекрасний оратор невиконаних обіцянок. Єдина обіцянка, яку виконав - допоміг витягнути з російської вязниці Надію Савченко. Браво, тепер маємо справжню патріотку, яка зараз каже, що ми повинні просити пробачення у сепаратистів. Я гуманіст, нікому поганого не бажаю. З одного боку я радію, що він не дав мені українського громадянства, бо мені прийшлось би подати йому руку. А я не знаю - зробив би я це чи ні".

За словами Камільського президент Порошенко не виправдав сподівань українського народу.

"Порошенко міг увійти в історію України як другий Богдан Хмельницький. Але замість цього він обрав заробити черговий мільярд. Значить, людина не думає у категоріях логічних. Він просто кайфує. У людини, яка отримує задоволення від алкоголю чи наркотиків, і тої, яка отримує задоволення від грошей, працюють ті самі частини мозку. Президент бігає як попрошайка, просить гроші і додаткові санкції проти Росії, в той же час Україна - єдина країна яка не прийняла санкції проти Росії. Торгівля йде повним ходом, більша половина ваших енергетичних підприємств в руках російсько-українських олігархів. Це смішно".

http://youtu.be/s7LMnz1vhGc

http://gazeta.ua/articles/life/_poroshe ... yak/755645
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16905
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 39614Повідомлення adas61
03 березня 2017, 00:22

Рекорди трудової міграції – вирок усім українським урядам

Робота українців у державах ЄС – тренд не новий. Проте останні новини демонструють, що трудова міграція наших громадян сягає катастрофічних масштабів

Торік у Польщі отримало запрошень на тимчасову роботу 1,3 млн громадян України. Це означає, що ледве чи не кожен десятий працездатний українець зайнятий на роботі в Польщі. У цілому ж українці отримали 83% дозволів на роботу, які видають у Польщі іноземцям.

Якщо взяти до уваги останні дані від Міжнародної організації праці, то кількість економічно активного населення України становить приблизно 18 млн осіб. 1,3 млн від цієї цифри – це 7,2%. Тобто йдеться про майже кожного десятого працездатного українця! А скільки ще українців працює в інших країнах, які не надають такої статистики? А скільки працює нелегально? Навіть якщо зважити на те, що кожна з цифр є не зовсім коректною, надані польським міністерством у справах сім'ї, праці та соцполітики дані вражають, обурюють, не можуть лишати байдужим. Адже йдеться про кардинальний стрибок показника. Торік запрошення на роботу в Польщі отримало ледве чи не вдвічі більше українців, ніж позаторік!

Особисто я не драматизував би цю ситуацію, якби не йшлося про такі катастрофічні темпи. Трудова міграція – явище не нове; і не обов'язково несе загрози державі, з якої їдуть працівники. У 1960-ті роки чимало іноземців (іспанці, італійці, португальці) працювали в Німеччині, допомагали її відновлювати, однак невдовзі повернулися додому – щойно покращилася у їхніх державах економічна ситуація. Та, власне, і у випадку з українцями в Польщі йдеться про тимчасові запрошення. Тобто наші співвітчизники все одно повертаються додому, привозять зароблені кошти в країну, економіка якої не може оговтатися від бездарного управління, зовнішньої агресії, браку міжнародної підтримки. За деякими даними, українці в Польщі торік заробили понад 2 млрд доларів.

Українці в Польщі торік заробили понад 2 млрд доларів
Проте у самій динаміці, зростанні кількості тих, хто змушений їхати працювати за кордоном, я бачу вирок українській владі. Ті, хто мали би піднімати економіку власної держави, змушені шукати трудового прихистку в сусідів. Якою була всі ці роки політика держави з працевлаштування? Чи в курсі уряд про те, в яких умовах працюють українці поза Києвом? Про те, що інколи доводиться працювати і по 12-14 годин на добу, і без вихідних, без жодного соціального забезпечення – і все це за мізерну оплату. Україна йшла до ринкової економіки, а повернулася, боюся, до кріпацтва.

Цифра в 1,3 млн польських запрошень – це доказ кримінальної непрофесійності всіх українських урядів. Тих, хто дозволяв грабувати країну, виводити мільярди за кордон; тих, хто дбав про свій рейтинг більше, ніж про державний інтерес; тих, хто зрештою змусив українців шукати підробітку в чужих краях, аби підтримати себе, своїх рідних – усіх, про кого дбала влада лише на словах.

Мацей Вітуцкі, президент одного з кадрових агентств Польщі, розповів тамтешній щоденній газеті Rzeczpospolita: "Без участі робітників із України реалізація цілого ряду бізнес-проектів і підписаних контрактів у Польщі виявилася б під питанням... Наша економіка вступила в нову фазу розвитку, в якій конкурентною перевагою і умовою подальшого розвитку стають не інвестиції, а наявність людського капіталу".

Людський капітал – конкурентна перевага. У Польщі це розуміють. А в Україні? Брак такого розуміння і призводить до того, що українці розбудовують економіку інших країн, а не своєї.

Віталій Скоцик, спеціально для Gazeta.ua

http://gazeta.ua/blog/49382/rekordi-tru ... im-uryadam
Вкладення
164470_n.jpg
(12 Кіб) Завантажено 8 разів
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16905
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 39739Повідомлення adas61
14 березня 2017, 19:52

В расследовании дела Насирова "серьезно заинтересованы американцы", – Наливайченко

http://antikor.com.ua/articles/156630-v ... ivajchenko
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16905
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 39740Повідомлення adas61
14 березня 2017, 20:00

«Мы готовы брать справедливость в свои руки!» — Билецкий

Зображення

Украинская власть показывает все новые и новые примеры национальной измены: третий год войны, а у нас до сих пор действуют банки Кремля. Фактически финансовые солдаты противника.

Эти банки давно под санкциями западных стран из-за агрессии России (фашистское государство, признанное 27.01.15 Верховной Радой страной-агрессором) против Украины! У нас же они спокойно работают, докапитализируются, расширяют свой контроль над украинской экономикой и государством.

Об этом сегодня пишет народный депутат Верховной Рады Андрей Билецкий в блоге УП, объясняя сегодняшние действия националистов в Киеве.

И вот новая пощечина Украине — «Сбербанк» обслуживает клиентов из так называемых ДНР и ЛНР! Но и после этого власть особо не реагирует и не пытается его закрыть.

Национальный Корпус, я уже больше двух месяцев боремся против финансовых оккупантов. Если власть не реагирует и не выполняет своих обязанностей перед страной во время войны, то народ имеет право взять дело правды в собственные руки. Мы сами, своим решением закрываем «Сбербанк» России в Украине. Это — первая ласточка, потом будут и другие российские банки и скрытые центры российского влияния.

Читайте также: Оккупация она такая: «Что-то не то в российских паспортах крымчан – будто черная метка стоит»
Мы готовы принимать справедливость в свои руки!

Ранее сегодня представители партии «Национальный корпус» замуровывали отделение «Сбербанка России» в Киеве неподалеку от станции метро Золотые ворота…

А 10 марта активисты «Национального Корпуса» на митинге под НБУ объявили жесткий ультиматум барыжной власти, который затем изложили у себя на сайте в сообщении под заголовком «НАЦИОНАЛЬНЫЙ КОРПУС ДАЛ ПЕТРУ ПОРОШЕНКО И ВАЛЕРИИ ГОНТАРЕВОЙ СРОК ДО ПОНЕДЕЛЬНИКА».

economics-prorok.com

http://antikor.com.ua/articles/156816-m ... _biletskij
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16905
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 39741Повідомлення adas61
14 березня 2017, 20:06

«За Насировим пойдут Кононенко, Грановский, Гонтарева», — экс-глава СБУ

Март 13, 2017Комментарии: 3Метки: дело Насирова, Наливайченко

В уголовном деле относительно отстраненного от должности главы Государственной фискальной службы (ГФС) Романа Насирова могут появиться новые фигуранты из числа высших должностных лиц. Такое мнение вчера высказал экс-руководитель Службы безопасности Украины (СБУ) Валентин Наливайченко в эфире «112 Украина».

«Насиров уже, слава Богу, задержан, но главное, чтобы суд был https://www.economics-prorok.com/2017/0 ... D0%B2.html
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16905
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 39747Повідомлення adas61
14 березня 2017, 23:55

Полиция открыла огонь из автоматов после конфликта с Парасюком

http://antikor.com.ua/articles/157050-p ... parasjukom
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16905
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 39748Повідомлення adas61
15 березня 2017, 00:06

Мер Івано-Франківська: Цей режим закінчить ще гірше, ніж за Януковича

Зображення

Сьогодні, 14 березня, на щотижневій нараді міський голова Руслан Марцінків висловив свою підтримку блокадників і протестувальників.

«Що горіла, палала сосна?, – запитав він. – Це наслідок 26 травня 2014 року. Я не голосував за дану особу, але більшість в цьому залі голосували. Це ще гірше ніж режим Януковича. Я повністю підтримую блокадників і протестувальників».

Мер повідомив, що сьогодні у Верховній Раді будуть вимагати звіт правоохоронних органів. Він переконаний, що це правильно.

«Коли вже російськомовні тушки у формі б’ють учасників АТО… Тут не про посади йдеться, правда б’є у вічі. Правда, Дмитре,- звернувся він до керівника патрульної поліції Міхальця. – Судять вас».

http://antikor.com.ua/articles/156875-m ... anukovicha
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16905
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 39784Повідомлення adas61
16 березня 2017, 12:56

Тарифы на данный момент покрывают стоимость угля с доставкой из любой точки земли, — эксперт

Тарифы на коммунальные услуги на данный момент покрывают стоимость самого дорого в мире угля, с учетом его доставки.

Об этом в своем Facebook пишет энергетический эксперт, бывший член НКРЕ Андрей Герус.

"В марте, после повышения тарифов для населения, тариф ТЭС составил 2,09грн (за первую декаду марта) - и покрывает цену угля в 3000грн/тонна.
Антрацит в Южной Африке снизился в цене и сейчас составляет 80 долларов. + 15 долл доставка, + 7,5 долл перевалка. Итого 102 доллара. Это почти 2800 грн, то есть меньше 3000 грн, заложенных в тарифах", - пишет Герус.

По его словам, это с головой окупит доставку даже самого дорогого угля в мире из ЮАР.

"Итак, на тариф, полученный в марте, можно было законтрактовать ВЕСЬ (а не только дефицитный антрацит, которого менее 35% в общем потреблении) уголь в наиболее удаленной точке земного шара. А на сдачу встретить этот уголь в порту Одессы концертом Евровидения", - пишет эксперт.

Напомним, предприятия Рината Ахметова в ОРДЛО при формуле "Роттердам+" позволяли ему получать до 10 млрд грн сверхприбылей ежегодно на завозе на контролируемую территорию антрацита под видом "южноафриканского".

http://antikor.com.ua/articles/157277-t ... i__ekspert
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16905
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 39786Повідомлення adas61
16 березня 2017, 16:07


Екологічне лихо: Скільки знищено лісових насаджень на території України? (фото)

http://alenasim1.patrioty.org.ua/blogs/ ... 62363.html
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16905
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 39792Повідомлення adas61
16 березня 2017, 22:44

Самойлову надо встречать в аэропорту с сотней покалеченных бойцов сил АТО - Орест Лютий

Украина не должна лишать российскую представительницу на песенном конкурсе «Евровидение-2017» Юлию Самойлову права на въезд в страну, используя данную ситуацию для собственной выгоды. Об этом рассказал известный актер и музыкант Антин Мухарский, также известный под псевдонимом Орест Лютый.

По мнению Мухарского, данную ситуацию украинская власть должна использовать для собственного пиара.

«Надо Самойлову в аэропорту встречать с сотней покалеченных солдат, чтобы Россия поняла, что такое количество людей с ограниченными возможностями, которая появилась в результате войны, такого количества не было никогда со времен Второй мировой войны», — сказал Мухарский.
Актер отметил, что Россия намерено отправляет на конкурс певицу с ограниченными способностям, надеясь дискредитировать Украину, в случае если ей будет отказано в праве въезда на территорию страны.

«Хунта, нелюди, звери – безусловно, они там рассчитывают потом все это использовать для своей пропагандистской машины. Не надо отказывать. Пусть приезжает. Надо делать из этого собственный украинский пиар и промо. Россия убивает наших людей. Покажите наших людей, воинов АТО, которые пострадали от этой войны – посадите в первые ряды», — считает Мухарский.

http://antikor.com.ua/articles/156813-s ... est_ljutij
Вкладення
156813.jpg
(12 Кіб) Завантажено 18 разів
Зображення

Аватар користувача
adas61
Администратор
Администратор
Повідомлень: 16905
З нами з: 14 листопада 2011, 22:09

Re: новости в Украине

Повідомлення: # 39811Повідомлення adas61
17 березня 2017, 17:24

Садовий: Сьогодні скликали комісію з надзвичайних ситуацій. Влада закрила останній полігон, куди ми могли вивозити ТПВ зі Львова

Дві символічні новини сьогоднішнього дня:

— через годину підписуємо з французьскою компанією «Egis» угоду на виготовлення проекту сучасного сміттєпереробного комплексу та коригування проекту рекультивації старого сміттєзвалища. Угоду підписуємо в присутності пані Посол Франції – кошти виділяє французька держава.

— українська держава закрила останній полігон, куди ми могли вивозити ТПВ зі Львова. Раніше доступ нам повністю закрила Львівська область, згодом всі інші області. Останій полігон, з яким була підписана угода – приватний в Покровську Донецької області. Сьогодні зранку подзвонив власник і сказав, що змушений розірвати угоду через тиск з боку державних структур. Сьогодні скликали комісію з надзвичайних ситуацій. Слідкуйте за новинами.

Андрій Садовий

http://antikor.com.ua/articles/157503-s ... on_kudi_mi
Зображення

Відповісти

Повернутись до “УКРАИНА”