Ісландію та на Фарери информация.

Обсуждение кемпингов отчеты пожелания
Відповісти
Аватар користувача
TATU
Администратор
Администратор
Повідомлень: 12130
З нами з: 20 листопада 2010, 15:51
Контактна інформація:

Ісландію та на Фарери информация.

Повідомлення: # 54038Повідомлення TATU
04 січня 2022, 15:19

travel__bastards
Ну що, продовжимо серію "що по чому" своїм ходом в Ісландію&Фарери?🇮🇸🇫🇴

Щодо цифр, то думаю багато хто здивується - квиток на пором не коштує 100, 200 чи навіть 500€, як більшість запитувало в діректi. Дорога в обидва боки для нашого кемпера з зупинкою на Фарерах, бомж-каютою без вікон(для мене одного) коштувала орієнтовно 3200€ без харчування та інших послуг. Для легкового авто з висотою до 1,9 метра прайс буде трішки дешевший, але теж дорого, враховуючи, що в легкове авто може сісти лише 4-5 осіб, то я б сказав, що в порівняні це ще дорожче, ніж за бус, бо в бусі аж 9 місць. Цього року я плив сам, бо деякі країни ЄС не визнають ті вакцини, що визнає Ісландія, а тому не всі учасники могли подолати дорогу до порому зі мною, тож прилітали літаками. Наступного сезону буде можливість поїхати вже прямо з України у велику експедицію Ісландія&Фарери&Ґренландія, або ж обрати менш короткі мандрівкм в Ісландію та на Фарери з Василем @travel_bus_if на початку літа.

Окрім ціни на пором є важливий видаток - пальне. Наш спрінтер у теперішньому вигляді з'їдає інколи до 20л/100 км, що як ви вже зрозуміли є дофігіщє, бо лише з Франківська до датського міста Хіртшалс(звідси йде пором) в один бік лише 2000 км, а в обидва в районі 4000км, при ціні дизпалива в ЄС орієнтовно 1,5€/1л.

Отримуємо ~1200€ лише на паливо до порому і назад, а додавши до цього платні європейські дороги виходит солідна цифра в 1500€. На легковому авто сума звісно буде менша, але й вас, відповідно, туди поміститься менше.

Уточню - це лише видатки, щоб доїхати до порому та потрапити в Ісландію, тож найбільші цифри попереду. Більше деталей в блозі на ютубчик, посилання в шапці профілю 😎

Писати 3тю частину про видатки в Ісландії та на Фарерах?

Відповісти

Повернутись до “Кемпинги Европы”