Автор Тема: Чи можлива підзарядка акумулятор Трафіка від сонячної батареї ?  (Прочитано 171 раз)

Онлайн володя сх

• Пользователь
  • **
Є така ідея встановити сонячну батарею на Трафіку для підзарядки стаціонарного акумулятора під час автономної стоянки  кілька днів. Хто може в цьому питанню щось порадити...  За і Проти ? Навіть якщо це малореально, то чи можливо встановлення гелевого акумулятора окремо від системи автомобіля. Якщо є серед нас спєци... порадьте ..подискутуйте. Знаю що на іншому форумі була така тема, але не можу її відшукати.
« Последнее редактирование: 29 Сентябрь 2017, 16:13:01 от володя сх »

Онлайн Grey

• Україна, Станиславів
  • CARAVAN TEAM UA
  • Постоялец
  • *
  • Peugeot Boxer+Kip Hyline 50 TDB
Є така ідея встановити сонячну батарею на Трафіку для підзарядки стаціонарного акумулятора під час автономної стоянки  кілька днів. Хто може в цьому питанню щось порадити...  За і Проти ? Навіть якщо це малореально, то чи можливо встановлення гелевого акумулятора окремо від системи автомобіля. Якщо є серед нас спєци... порадьте ..подискутуйте. Знаю що на іншому форумі була така тема, але не можу її відшукати.
У мене вмонтований "гелевий" акумулятор (120Аг), як додатковий в боксері. При русі йде підзаряд від генератора авто (150А), на стоянці працює окремо від штатного (відповідно штатний не розряджається) для моїх потреб.
З.І. Якщо "зростеться" купівля великого автохолодильника компресорного (50л) то куплю сонячну панель для підзарядки на дах авто.
Степан Бандера - Герой України!

Онлайн CARAVAN TEAM UA

• Глобальный модератор
  • Ветеран
Как подключена зарядка от генератора второго акума
Путешествуем и отдыхаем с CARAVAN TEAM UA

Онлайн Grey

• Україна, Станиславів
  • CARAVAN TEAM UA
  • Постоялец
  • *
Как подключена зарядка от генератора второго акума
З 2013року УРА-200, а до цього знайшли були сигнальний провід (уже не па"мятаю за, що він відповідав) на який подавалася напруга через 3-4 секунди після старту двигуна і "повісили" на нього силове реле для підключення другого акума.
https://auto.kombat.com.ua/vtoroy-akkumulyator-na-avtomobil-podklyuchenie-dvuh-akkumulyatorov-ustroystva-razvyazki/

Онлайн володя сх

• Пользователь
  • **
Ну от, і майже вирішили проблему, і не я один. Напевно знайдуться ще бажаючі придбати те УРА. Дякуючи п. Михайлу !  Продає Сталкер. Чи це часом не наш Каравнер ?   При груповій закупівлі суттєва скидка. Чи знайдуться ще бажаючі ! А ви пане Михайло такий спєц і мовчали з 2013 року,  допоки я не підняв тему  ))) . А тепер вирішуймо як ще навісити сонячну панель .

Онлайн CARAVAN TEAM UA

• Глобальный модератор
  • Ветеран
Думаю найдем хорошее предложение я так понимаю 2 уже надо
Путешествуем и отдыхаем с CARAVAN TEAM UA

Онлайн Grey

• Україна, Станиславів
  • CARAVAN TEAM UA
  • Постоялец
  • *
Ну от, і майже вирішили проблему, і не я один. Напевно знайдуться ще бажаючі придбати те УРА. Дякуючи п. Михайлу !  Продає Сталкер. Чи це часом не наш Каравнер ?   При груповій закупівлі суттєва скидка. Чи знайдуться ще бажаючі ! А ви пане Михайло такий спєц і мовчали з 2013 року,  допоки я не підняв тему  ))) . А тепер вирішуймо як ще навісити сонячну панель .
Групова закупка - це скільки? І яка вартість при "груповій"?
Та чому мовчав, тема ніби нова...
Та елементарно навісити - є кронштейни під багажник на авто, на них і зварити якийсь каркас під панель (принаймні я б так робив).
З.І. Або придбати уже готовий багажник і на нього змонтувати панель.

Онлайн TATU

• TATU BIKE
  • Администратор
  • Ветеран
  • Клуб CARAVAN TEAM UA 0001
    • www.tatubike.com
З.І. Або придбати уже готовий багажник і на нього змонтувати панель.
для виваро заводские можно найти я такой имел супер и маркизу на багажник ставил.

Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua