Автор Тема: Нужен совет по Америке готовы за работу оплатить  (Прочитано 140 раз)

Онлайн TATU

• TATU BIKE
  • Администратор
  • Ветеран
  • Клуб CARAVAN TEAM UA 0001
    • www.tatubike.com
Здравствуйте Эдуард! Я - Александр,  вы можете проконсультировать по трейлерам. Я эмигрирую в штаты и хочу там первое время жить с женой в автодоме класса А. Всех нюансов не знаю. Где искать бу и как не попасться тоже пока не ориентируюсь. Можна у вас проконсультироваться?

Обратились ко мне с такой просьбой.
В двух словах семья едем жить в Америку и хотят купить автодом для того чтобы пару лет в нем жить.
Вот и просят о помощи.

Если есть человек или знакомый в Америке который сможет помочь готовы оплатить его услуги.

По Европе я бы смог помочь но по Америке к сожалению нет связей.

Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua

Оффлайн Pawlo Fiona

• Новичок
  • *
Jeżeli chodzi o informacje, to może coś mogę pomóc.

Jestem zagorzałym fanatykiem przyczep z laminatu więc i do tego forum należę, i również tam mam przyjaciół.
http://www.fiberglassrv.com/forums/
Spróbuj się tam zalogować i popytać u źródła co i jak, jeżeli będziesz miał więcej pytań to mam na tym forum przyjaciół dam Ci namiary do nich i może oni udziela Ci wyczerpujących informacji.
Człowiek z którym się przyjaźnie jest to emerytowany wojskowy i większość czasu właśnie spędza podróżując po kilka miesięcy, uciekając przed zimą. Nazywają siebie 'Białymi Ptakami', kontakt z nimi tylko po angielsku.   
Ogólnie o tym forum i ludziach, są to ludzie już przede wszystkim starsi i trochę nieufni, ale myślę że jak powołasz się na mnie nie będzie problemu.

Ja również planuję (jeszcze to tylko plany) na wiosnę jechać do USA, jadę tam pierwszy raz ale jak jakoś będę mógł w czymś pomoc to ...

Przepraszam że piszę po polsku.

Онлайн TATU

• TATU BIKE
  • Администратор
  • Ветеран
  • Клуб CARAVAN TEAM UA 0001
    • www.tatubike.com
Спасибо за информацию.

У нас также есть в планах поехать в Америку.http://westcamper.com.ua/forum/index.php/topic,2713.0.html
Все для караванинга и велосипедов   TATU-GROUP www.tatugroup.com.ua